مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت:در اجرای طرح مهرانه بسته های حمایتی تحصیلی به مناسبت بازگشایی مدارس در اختیار کودکان کار و خیابانی قرار می گیرد.
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه:
ریوار:رئیس پلیس راهور استان گفت: برنامه ریزی و جانمایی ایستگاه‌ها باید طوری باشد تا در هنگام توزیع نذورات مشکل ترافیکی ایجاد نکنند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد در 6 ماهه گذشته سال جاری یک هزار 600 تهیه و توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده اند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:مدیر کل راه وشهرسازی استان کرمانشاه گفت :امسال با تلاش و پیگیری همه جانبه مسئولین برای استفاده از ظرفیت مرز خسروی ،‌ با حداکثر توان ،‌قطعات باقی مانده از بزرگراه کربلا ( اسلام آباد غرب – سرپل ذهاب) تکمیل شود
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی:
ریوار:توانستم با دریافت مبلغ ۹میلیون تومان تسهيلات با سود ۱۶% از طریق بسیج سازندگی ، ۲۵ کندویم را به ۵۵ کندو گسترش دهم .
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی توقیف محموله 650 میلیون ریالی البسه قاچاق در پیش از توزیع در بازار خبر داد.
مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از برگزاری دوره آموزشی کایزن در این اداره کل خبر داد.
گزارش ریوار/
ریوار:ورود پساب کارخانه قند بيستون تلفات آبزيان در رودخانه گاماسياب را به دنبال داشت ، پايش و بررسي توسط کارشناسان از محل وقوع مرگ ومير ماهيان بعمل آمد و حادثه وموضوع محرز وتاييد گرديد
در نشست امور زیر بنایی استان مصوب شد؛
ریوار:مدیر کل راه وشهر سازی استان کرمانشاه در نشست امور زیر بنایی استان پیگیری عملیات احداث بندر خشک در دستور کار قرار داد.
باحضور مدیران بخش کشاورزی استان کرمانشاه صورت گرفت؛
همزمان با فرا رسیدن فصل کشت پائیزه دوره آموزشی فرهنگ و مدیریت جهادی با حضور مدیران بخش کشاورزی استان کرمانشاه در سالن آمفی تئاتر این سازمان برگزار شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:
ریوار:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: نیروهای پلیس، تمامی تکایا، مساجد و محل برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) را تحت پوشش عملیاتی خود قرار داده و بدین منظور برای استقرار تیم‌های ثابت و نیز گشت‌های پیاده و خودرویی برنامه‌ریزی دقیق و منظمی اتخاذ شده است.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه مطرح کرد:
ریوار:مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در مراسم جشن"مهربانی در مهر" ، اظهار داشت: کمک به افراد آسیب دیده در جامعه همان داشتن حس مسئولیت است که امروزه در جوامع پیشرفته به آن توجه جدی دارند.
باهدف ایجاد فرصت برابری تحصیلی برای دانش آموزان جامعه هدف بهزیستی
ریوار:جشن «مهربانی در مهر» با هدف ایجاد فرصت برابری تحصیلی برای دانش آموزان جامعه هدف بهزیستی و تمامی دانش آموزان ساکن در مناطق حاشیه ای شهر کرمانشاه برگزار شد.
رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: باتولیدسالانه صد هزار متر مربع فرش دستباف در استان ایجاد یک واحد صنعتی رنگرزی مکانیزه در کرمانشاه در برنامه است.
مديرعامل تاکسيراني کرمانشاه اعلام کرد:
مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهر کرمانشاه با اعلام اينکه بيش از 5 هزار سرويس مدرسه در سال تحصيلي 97-96 جابه جايي دانش آموزان کرمانشاهي را به عهده دارند، از آمادگي 10 اکيپ بازرسي سرويس مدارس همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد خبر داد.

صفحه‌ها