ریوار:غوطه شرقی نزدیک‌ترین بخش به پایتخت سوریه و مهم‌ترین منطقه برای تسلط بر دمشق است که از ابتدای بحران در اختیار گروه‌های مهمی از تروریست‌ها بود و توان رزمی مختلفی را هم نشان دادند.
ریوار:به مناسبت ایام فاطمیه و سالروز شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا(س) مراسمی در مسجد امام خمینی (ره) شهر کوزران برگزار گردید
ریوار: شهیدان شعری و محمدی از رزمندگان دلاور کُرد و اهل سنت بودند که در عملیات ضد تروریستی به شهادت رسیدند.
روایت یک همراه رئیس جمهور در سفر به مناطق زلزله زده؛
ریوار:گریز رییس جمهور به سفر سرپل ذهاب بهانه ای شد تا سیکل رفت و برگشت وی به مناطق زلزله زده را از زبان یکی از همراهان وی مرور کنیم.
با توجه به نزدیک شدن فصل درختکاری؛
ریوار:مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به نزدیک شدن به فصل درختکاری گفت: متقاضیان احداث باغ در کلیه شهرستانهای استان ؛ نسبت به عملیات اجرایی احداث باغ که شامل چاله کنی و تهیه کود دامی پوسیده برای تقویت بستر کاشت است اقدام کنند.
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه ها؛
ریوار:به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه های زرد و تفرقه افکن مروری بر شایعات شاخدار فضای مجازی ایران می تواند مفید باشد... از خاکسپاری هیولا در جنوب کشور تا انفجار مرگ بار و صادرات کفن به کرمانشاه.
دولت یازدهم و همچنین شعارهای انتخاباتی روحانی برای به دست آوردن دولت دوازدهم در شرایطی با فعالیت این کانال های تلگرامی و خبری مماشات کردند که حالا ماهیت اصلی این شبکه های مجازی آشکار شده و عملا نشان دادند که به دنبال آشوب افکنی در داخل کشور هستند.
بخش های از سخنان روز گذشته رهبر انقلاب که کمتر مورد توجه قرار گرفت؛
با وجود برخی حاشیه سازی ها؛
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب بی کم و کاست طرح ۸ ماده ای این کمیسیون برای کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری :
ریوار:نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری گفت:سبک زندگی اسلامی عبودیت است وباید در عمل وزندگی هامعلوم باشد نه اینکه در حد شعار وحرف باشد.
رئیس پلیس راهور:
ریوار: رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت:بسیاری‌ از پل های عابر پیاده کرمانشاه استاندارد نیستند و عابران از آن ها استفاده نمی کنند.
مدیرجهادکشاورزی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه گفت:مسئولین مکانیزاسیون شهرستان کرمانشاه از دستگاه بذرکار تغییر یافته در دهستان سراب نیلوفر روستای تنوردل آقای پرویز صیدی بازدید کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبرداد :
ریوار:جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۸۶۶ دست پوشاک قاچاق در جاده روانسر به کرمانشاه به ارزش بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال خبر داد.
در پی وقوع زلزله اخیر اتفاق افتاد؛
ریوار:مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه از تخریب بیش از 25 استخر مجتمع پرورش ماهیان سردابی غرب کشور در منطقه ریجاب از توابع شهرستان دالاهو خبر داد.

صفحه‌ها