http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران

آخرین اخبار

اخبار ویژه

مدیرامور منابع آب شهرستان سنقروکلیایی خبرداد:
ریوار: مدیرامور منابع آب شهرستان سنقروکلیایی از برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آبی شهرستان سنقروکلیایی با حضور رحیمی معاون فرماندار خبرداد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خبر داد:
ریوار:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از آغاز کشت بهاره در استان از ۱۵ اسفند ماه خبر داد.
برخی از چهره های رادیکال احزاب سیاسی اصلاح طلب در یکی از هتل های مجلل کرمانشاه نشست فوق العاده تشکیل دادند.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:سیزدهمین محموله کمک های مردمی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه در قالب یک دستگاه خودرو مینی بوس به شهرستان سرپل ذهاب ارسال و در بین مردم روستاهای پشت تنگ ذهاب توزیع گردید.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین خبرداد:
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین از کشف، ضبط و معدوم سازی 155 کیلوگرم گوشت کشتار غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲ انبار بزرگ پوشاک قاچاق به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد ریال خبر داد.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از اجرای گشت، پایش و بررسی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در تالاب و سرابهای این استان خبر داد.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف و معدوم سازی 80 کیلوگرم گوشت فاسد از 2 واحد متخلف در شهر کرمانشاه خبر داد.
روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کرمانشاه خبرداد:
ریوار: مدیرروابط عمومی اداره منابع طبیعی استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش وفناوری در محل دانشگاه رازی خبرداد.
امام جمعه کرمانشاه خواستار شد:
ریوار: امام جمعه کرمانشاه، خواستار برخورد جدی و قاطعانه دستگاه قضایی با اغتشاشگران اخیر خیابان پاسداران تهران شد تا دیگر شاهد چنین حوادثی در کشور نباشیم.
مدیرکل هواشناسی استان خبرداد:
ریوخر:مدیر کل هواشناسی استان از گذر امواج ناپایدار از جو منطقه از امروز تا اواسط هفته آینده خبر داد.
صبح امروز انجام گرفت ؛
ریوار:امروز صبح با حضور مسئول معاونت مهندسی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ، فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه ، مسئولین ادارات سطح بخش و جمعی از فرماندهان پایگاه ساختمان اداری حوزه بسیج خواهران بخش ماهیدشت افتتاح گردید.
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: طی 9 ماهه امسال 7 هزار و 455 تماس مرتبط با خط تلفن(123) اورژانس اجتماعی برقرار شده است که کارشناسان این حوزه پاسخگو بوده اند.
در گفتگو با فعال اقتصاد مقاومتی ؛
ریوار:اسداله مهرگان یکی از اهالی روستای کوسه وند ازروستاهای توابع سراب نیلوفر فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی است که توانسته با تولید محصولات لبنیاتی برای خود و خانواده اش اشتغال ایجاد کند.
یادداشت ریوار/
ریوار: در دنیای امروز که بازی های رایانه ای یکی از سرگرمی های پرطرفدار در کودکان تبدیل شده نیاز است که مطالب و نکاتی را در مورد این مسئله بدانیم. یکی از نکات بسیار مهمی که باید مدنظر داشت این است که بکار بردن هر وسیله ای ممکن است خطراتی را ایجاد کند.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از برگزاری کلاس آموزشی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بخش ماهیدشت خبر داد.

صفحه‌ها

وبلاگستان