خبرگزاری مهر
http://www.alexa.com/
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
14. شهريور 1394 - 11:29   |   کد مطلب: 14928
ریوار: از شروع حکم مهدی هاشمی در اوین چند روزی بیشتر نگذشته بود که سخنگوی دستگاه قضایی کشور در یک نشست خبری از کشف مقادیری سکه طلا و گوشی تلفن همراه در سلول وی خبرداد.

به گزارش سرویس چند رسانه ای پایگاه تحلیلی خبری ریوار، با وجود اینکه دستگاه قضایی زیر شدید ترین حملات افراد مختلف سرانجام با اقتدار کامل وظیفه قانونی خود را انجام و حکم مهدی هاشمی را صادر کرد، وی برای پشت سر گذاشتن دوره محکومیت خود به زندان اوین انتقال یافت.

 

چند روز از شروع حکم وی نگذشته بود که سخنگوی دستگاه قضایی کشور در یک نشست خبری از کشف مقادیری سکه طلا و گوشی تلفن همراه در سلول مهدی هاشمی رفسنجانی خبرداد.

 

این خبر در همان لحظه اول به مانند یک بمب خبری محافل رسانه ای را اعم از روزنامه ها و خبرگزاریها را در برگرفت که چطور ممکن است این حجم از سکه طلا و گوشی تلفن همراه در محلی که باید یک فرد محکومیت خود را بگذراند پیدا می شود.

 

آیا غیر از این است که داشتن این سکه های طلا جز در راستای تطمیع افراد یا نگهبانان موجود در اطراف سلول یک شخص می تواند بکار گرفته شود؟

 

اینکه سکه های طلا و گوشی موبایل به همراه سیم کارت چطور و چگونه از وی کشف شده است اهمیتی نسبتاً کمتر در قبال این مسئله که هدف این آقا زاده از نگه داری آنان چه بوده است.

 

برخی رسانه ها از این مسئله با عنوان صرافی رفسنجانی در اوین نام برده بودند که اگر علل در دست داشتن این حجم از ابزار و وسایل غیر قانونی در سلول وی را جوایا شویم به این نتیجه خواهیم رسید که یا ضعف در دیوارهای امنیتی زندان است و یا اینکه واقعاً، پای یک صرافی در زندان اوین در کار است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار