http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
13. تير 1396 - 17:58   |   کد مطلب: 20047
مدیرعامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه ۹ کشوردرگفتگوبا ریوارخبرداد:
خرید 165 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان کرمانشاهی
ریوار:مدیرعامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه ۹ کشورگفت: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم تا کنون بیش از 165 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خریداری و در سیلوهای استاندارد ذخیره سازی شده است .

 مظفررحیمی مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور درگفتگوبا ریوار،اظهارداشت : بر اساس دستورالعمل خرید تضمینی گندم همه ساله و قبل از آغاز فصل خرید تضمینی گندم ، مراکز خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان مکلف به معرفی باسکولهای خود به اداره استاندارد می باشند و در این رابطه نیز کارشناسان اداره استاندارد نسبت به کالیبره کردن و استاندارد سازی و همچنـین اعطا گواهی باسـکول استاندارد به مراکـز خرید اقدام می نمایند .

 

 

رحیمی گفت: در طول فصل خرید چندین ناظر از جمله عاملین ذیحساب شرکت غله و خدمات بازرگانی ، ناظرین حراست ، ناظرین سازمان جهاد کشاورزی و سایر دستگاههای نظارتی  بر فرآیند خرید تضمینی گندم با کیفیت از کشاورزان نظارت کامل دارند .

 

 

وی افزود:همچنین به منظور رفاه حال کشاورزان عزیز در سطح استان کرمانشاه 70 مرکز خرید تضمینی گندم  در نظر گرفته شده است و کشاورزان زحمت کش می توانند با ارائه معرفی نامه سازمان جهـاد کشـاورزی که توسط مراکز خـدمات آن ســازمان صادر می گردد اقدام به تحویل گندم خود به هر یک از مراکز سطح استان نمایند و در این خصوص جای هیچگونه نگرانی برای این عزیزان ندارد .

 

 

 

 

رحیمی در خصوص پرداخت مطالبات گندمکاران کرمانشاهی نیز ابراز داشت : تا کنون بیش از 606 میلیارد ریال از پول کشاورزان از طریق بانک عامل به کشاورزان کرمانشاهی  واریز شده و ما بقی نیز با برنامه ریزی های صورت گرفته از طرف دولت خدمتگزار بزودی به حساب ایشان   واریز خواهد شد .

 

 

 

این مقام مسئول تحویل گندم با کیفیت و محاسبه دقیق افت گندم و همچنین رعایت دقیق مفاد دستورالعمل خرید تضمینی گندم ابلاغی از شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران را توسط مراکز خرید تضمینی الزامی دانست و لذا از کلیه کشاورزان گرانقدرخواست تا  در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، در ابتدا موارد را با ناظرین حاضر در مراکز خرید در میان گذاشته تا ضمن بررسی موارد  ، تذکرات لازم به ایشان داده شود و یا هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و یا شکایات احتمالی خود را  در تماس با شماره تلفن 38220902-083 با روابط عمومی شرکت غله و خدمات  بازرگانی منطقه 9 کشور در میان بگذارند .

 

 

 

وی در پایان از کشاورزان خواست تا از برداشت زود هنگام محصول خود خودداری نمایند ، زیرا رطوبت بالا باعث ایجاد افت و نیز کپک زدی و فساد محصول می گردد .

 

 

شایان ذکر است مراکز خرید سطح استان از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب اقدام به خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان می نمایند و تحویل گندم در ساعاتی خارج از ساعات کـاری مراکز ممنــوع می باشد .

دیدگاه شما

آخرین اخبار