http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. تير 1396 - 12:33   |   کد مطلب: 20073
ریوار:مدیر کل راه وشهر سازی استان کرمانشاه گفت:عملیات جداسازی باند و رفت و برگشت در بزرگراه کربلا رو به اتمام است.

مهندس شریفی مدیر کل راه وشهرسازی استان کرمانشاه در گفت وگو با خبرنگار ریوار گفت : با اتمام ساخت بزرگراه در قطعات تعریف شده حد فاصل اسلام آباد غرب – سرپل ذهاب ، بلافاصله عملیات عملیات جداسازی باند های رفت و برگشت ، با نصب نیوجرسی های ( مفصلی – لولایی) اجرایی شده و تا شهریور پیش رو به پایان می رسد .

 

 

وی تصریح کرد: در بخش عمده مسیر حدفاصل مسیر بزرگراه از اسلام آباد غرب - سرپل ذهاب شرایط توپوگرافی ، باندهای رفت و برگشت را جدا کرده، اما در 30 کیلومتر آن، که نیاز به جداسازی دارد، با نصب 5000 قطعه نیوجرسی ، فعلا 22 کیلومتر مسیر پوشش داده  شده که ما بقی در زمان معین شده مخصوصا به منظور افزایش ضرایب ایمنی تردد زایرین ،تا قبل ایام سوگواری و به تبع تردد شبانه روزی این عزیزان به پایان خواهد رسید.

 

 

مدیر کل راه وشهرسازی استان خاطر نشان کرد:تا کنون برای اجرای  این عملیات بیش از 35 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

 

شریفی افزود: این عملیات در حال حاضر در گردنه  پاتاق اجرایی می شود ، و با اتمام عملیات دوربرگردان کمربندی کرند ، در کمتر از 48 ساعت کل یک کیلومتر باقی مانده از این کنار گذر هم تکمیل خواهد شد.

 

 

 شریفی در پایان ضمن ابراز خرسندی،از اینکه بزرگراه کربلا ایمن تر از هر زمانی میزبان قدوم مبارک زایرین عتبات عالیات از مرز خسروی خواهد بود.از تک تک عزیزان دست اندر کار در این مهم تشکر کرد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار