http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. تير 1396 - 17:02   |   کد مطلب: 20078
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:
سرقت 30 میلیاردی از یک فروشگاه کت و شلوار در کرمانشاه
ریوار:فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده از مخفیگاه آنان بیش از 30 ميليارد ریال برآورد شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛سردار منوچهر امان اللهی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عوامل پلیس آگاهی استان به دنبال دریافت يک فقره پرونده سرقت از یک فروشگاه معروف کت و شلوار در کرمانشاه و ارزش بالاي اموال مسروقه، موضوع را به صورت ويژه در دستور کار تيمي از کارآگاهان شعبه اول اداره مبارزه با سرقت اين پليس قرار دادند.

 

وی تصريح كرد: تحقيقات اولیه نشان داد که دو مرد جوان با يک دستگاه خودروی پژو 207 با پلاک پنهان شده، در انجام این سرقت بزرگ نقش داشته اند، لذا با گسترش دامنه اطلاعات و نيز بررسي شیوه و شگرد سرقت، در نهايت يكي از سارقان سابقه دار شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي در يک عمليات منسجم به همراه يک دستگاه خودرو که در انجام سرقت از آن استفاده شده بود، دستگير شد.

 

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسي از منزل متهم دستگير شده، بیش از 450 ميليون ریال ارز، 9 میلیارد ریال چک در وجه حامل، سه فقره سند، دو فقره دسته چک، بیش از 18 میلیارد ریال چک و سفته هاي متعلق به مشتريان و تعداد یک هزار و 600 ثوب کت و شلوار کشف شد.

 

سردار امان اللهی افزود: متهم در بازجویی های پلیس به ارتکاب سرقت با همدستی یکی دیگر از سارقان حرفه ای اعتراف کرد، لذا متهم متواری با اقدامات اطلاعاتی در مخفیگاهش دستگیر و به جرم خود معترف شد، همچنین جهت مشخص شدن دیگر زوایای این سرقت میلیاردی، پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار