http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
20. تير 1396 - 17:06   |   کد مطلب: 20081
رئيس پليس آگاهي استان خبرداد:
كشف 26 فقره سرقت منزل و مغازه از سارق حرفه ای
ریوار:رئيس پليس آگاهي استان از دستگيری سارقی خبر داد که در بازجویی های پلیس به 26 فقره سرقت منزل و مغازه در سطح شهر کرمانشاه اعتراف کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛سرهنگ محمدرضا اميری امروز در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: در پي تعاملات صورت گرفته بين پليس آگاهي استان و عوامل تجسس كلانتري هاي سطح شهر كرمانشاه، یکی از سارقان سابقه دار منزل شناسايي و پس از دستگيری به پليس آگاهي منتقل شد،لذا جهت تحقيقات بيشتر و كشف اموال مسروقه در اختيار كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت اين پليس قرار گرفت.

 

وي افزود: متهم در بازجویی های اوليه منكر انجام هرگونه سرقتي شد، بر همین اساس تيم پي جويي پرونده دامنه تحقيقات را گسترش داد و با انجام اقدامات علمی و پليسي، در نهایت متهم به 23 فقره سرقت منزل و سه فقره سرقت مغازه در سطح شهر کرمانشاه اعتراف کرد.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: با راهنمايي فرد دستگیر شده محل هاي سرقت بازسازي و مال باختگان شناسايي شدند، همچنین متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و سپس با صدور قرار تأمين قانوني روانه زندان مركزي كرمانشاه شد.

 

سرهنگ امیری در پایان از شهروندان خواست ضریب ایمنی اموال خود را افزایش دهند و با رعایت هشدارهای پلیسی، سارقان را در ارتکاب سرقت ها ناکام بگذارند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار