http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
21. تير 1396 - 15:05   |   کد مطلب: 20091
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۹ کشور:
320 هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاهی خریداری شده است
ریوار:مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۹ کشور به فعالیت 45 سیلو در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: 320 هزار تن گندم تا کنون از کشاورزان این استان خریداری شده است.

مظفر رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ریوار، اظهار داشت: 38 سیلو بخش خصوصی و هفت سیلو بخش دولتی در سطح استان کرمانشاه در راستای ذخیر‌ه‌سازی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان فعالیت می‌کنند.

 

 

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۹ کشور با بیان اینکه 45 سیلو فعال در این استان توانایی ذخیره‌سازی یک‌میلیون و 250 هزار تن گندم را دارند، حدود 600 هزار تن گندم از سنوات قبل در این سیلوها وجود دارد که تا کنون 320 هزار تن گندم نیز از کشاورزان خریداری و در این سیلوها ذخیره شده است.

 

 

وی به فعالیت 70 مرکز خرید گندم در استان اشاره و بیان کرد: گروه‌های بازرسی در قالب سه دسته از جمله عاملان ذی‌حساب شرکت غله و خدمات بازرگانی، ناظران حراست و ناظران سازمان جهاد کشاورزی بر مراکز خرید نظارت دارند.

 

 

رحیمی با بیان اینکه مراکز خرید از ساعت هشت تا 20 هر روز آماده خدمات‌رسانی به کشاورزان هستند، گفت: گندم باید از کیفیت لازم برای خرید برخوردار باشد و زود هنگام برداشت نشود، چرا که برداشت زود هنگام و مرطوب بودن موجب کپک‌زدگی محصول می‌شود.

 

 

وی با بیان اینکه مطالبات گندمکاران طبق برنامه‌ریزی سعی می‌شود در اسرع وقت پرداخت شود، تصریح کرد: بیش از 609 میلیارد ریال از طلب کشاورزان گندمکار استان تاکنون توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار