http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
22. تير 1396 - 12:24   |   کد مطلب: 20098
نماینده ولی فقیه در استان دردیداربا فرمانده ناجا مطرح کرد:
اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح کشور در منطقه
ریوار:نماینده ولی فقیه در استان گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز حساسیت ها را به خوبی درک می کنند و منطقه را به خوبی می شناسند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛با آیت الله "مصطفی علما" امام جمعه کرمانشاه با اشاره به رشادت های نیروهای مسلح، عنوان کرد: برای نیروهای امنیتی که عملیات ها برای اسلام و اعتلای آن انجام می شود، خستگی معنی ندارد.

 

 

آیت الله علما افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز حساسیت ها را به خوبی درک می کنند و منطقه را به خوبی می شناسند.

 

 

وی در پایان تاکید کرد: تمامی قدرت های غرب و شرق به عظمت اقدامات در نیروهای مسلح ایران اذعان دارند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، بیان کرد: خوشبختانه نیروهای مستقر در مرزهای غربی کشور از تجهیزات لازم به منظور انجام مأموریت ها برخوردار هستند.

 

 

امروز نیروهای نظامی ما آماده اند تا با تمام وجود از مرزهای کشور مراقبت کنند

 

سردار" حسین اشتری" در ابتدای این دیدار با اشاره به توانایی بالای نیروهای نظامی مستقر در مرز گفت: نیروهایی که امروز در مرزهای کشور به منظور برقراری امنیت مستقر هستند، در آمادگی کامل به سر می برند و از روحیه بالایی برخوردارند.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: امروز نیروهای نظامی ما آماده اند تا با تمام وجود از مرزهای کشور مراقبت کنند و در این زمینه به جانفشانی بپردازند.

 

 

سردار اشتری عملکرد بخش های انتظامی و مرزبانی را قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: نیروی انتظامی در سطح کشور اقدامات قابل قبولی را انجام داده و عملکرد مطلوبی به جای گذاشته است.

 

 

وی با اشاره به عملیات اخیر تروریست ها در تهران گفت: در این عملیات نیروهای کلانتری حرم با هوشیار هرچه تمام تر در اقدامی سریع اجازه ندادند که آنان به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

 

فرمانده ناجا به عملکرد پلیس در زمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: برقراری امنیت در دوران انتخابات کار بزرگی بود که نیروی انتظامی به خوبی توانست از عهده آن بر آید.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار