http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
22. تير 1396 - 12:36   |   کد مطلب: 20099
ریوار:فرمانده ناجا با بیان اینکه همکاری خوبی بین دستگاه قضائی و سایر نیروهای مسلح وجود دارد، گفت: باید همکاری خود را با بسیج، سپاه و ارتش افزایش دهیم تا با دستی واحد با دشمنان برخورد کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛ سردار "حسین اشتری" صبح امروز در جمع کارکنان انتظامی و مرزبانی استان کرمانشاه اظهار کرد: شرایط امروز جمهوری اسلامی ایران و شرایط حاکم بر منطقه، خاص و حساس است.

 

 

وی افزود: پس از بیداری اسلامی در منطقه، استکبار جهانی و در رأس آنها امریکا و اسرائیل به دنبال تغییر آن و جلوگیری از سرایت بیداری اسلامی به سایر کشورها افتادند، حاکمانی نیز که در رأس امور بودند احساس کردند که پایه های حکومت شان در حال نابودی است، از این رو به دنبال ایران هراسی، شیعه هراسی و اسلام هراسی افتادند.

 

 

فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمنان برای اینکه بتوانند نقشه های خود را عملی کنند خواهان آن شدند که با نام اسلام به جان مسلمانان بیفتند، توضیح داد: گروهی را به نام داعش راه اندازی کردند که با نام اسلام و استفاده از آیات قرآن کریم مسلمانان را قتل و عام کردند.

 

 

سردار اشتری با بیان اینکه بر اساس اسناد و مدارک، آمریکایی ها از تروریست ها حمایت می کنند، گفت: زمانی که ائتلافی را تحت عنوان مقابله با داعش تشکیل دادند، باز هم به نفع داعش اقدام کردند و پایگاه های دولت سوریه را مورد هدف قرار دادند و به این گروه تروریستی تسلیحات دادند.

 

 

وی با اشاره به جنایت های گروه تروریستی داعش، عنوان کرد: این پروژه ناامن سازی با وجود شکست های اخیرشان در موصل ادامه خواهد داشت زیرا نفرات و افکارشان هنوز باقی مانده است.

 

 

مدافعان حرم مانع از جنگ در استان های مشدند

شدند

سردار اشتری ادامه داد: با همتی که مردم عراق و سوریه کردند و خدمات مستشاری ایران و حضور مدافعان حرم داعشی ها امروز سرکوب شدند، در همین راستا اگر مدافعان حرم نمی رفتند ما امروز در استان های مرزی کشور باید با گروه های تروریستی درگیر می شدیم.

 

 

فرمانده نبروی انتظامی جمهوری اسلامی یادآور شد: هدف اصلی تروریست ها، ایران است و آنها به دنبال این هستند که از راه های مختلف وارد ایران شوند، لذا نیروهای نظامی مستقر در استان های مرزی ایران باید این آمادگی را داشته باشند که با اشراف اطلاعاتی کامل در صورت بروز حادثه با آن برخورد کنند.

 

 

سردار اشتری با یادآوری اقدامات اخیر تروریست ها در تهران، گفت: ماموران کلانتری حرم حضرت امام (ره) با هوشیاری بالا قبل هرگونه عملیاتی، تروریست ها را به درک واصل کردند.

وی افزود: ما پس از پیروزی انقلاب در دوره های مختلف با تروریست ها درگیری داشتیم و آنها را سرکوب کرده ایم، اما با تمام این اوصاف بازهم باید آمادگی خود را افزایش دهیم.

 

 

این مقام ارشد ناجا عنوان کرد: کارنامه نیروی انتطامی در سال ۹۵ کارنامه قابل قبولی بود و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از ناجا و کارکنان آن ابراز رضایت کردند.

 

 

سردار اشتری در ادامه با اشاره به اینکه ناجا آمادگی لازم برای برقراری امنیت در مرز خسروی را دارد، افزود: پیش بینی می شود که حدود نیم میلیون نفر از این مرز راهی کشور عراق شوند، از این رو باید توان و تلاش خود را افزایش دهیم.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه همکاری خوبی بین دستگاه قضائی و سایر نیروهای مسلح وجود دارد، گفت: باید همکاری خود را با بسیج، سپاه و ارتش افزایش دهیم تا با دستی واحد با دشمنان برخورد کنیم.

 

 

استان های مرزی کشور درگیر پدیده قاچاق هستند

 

سردار اشتری بر اهمیت مقابله با قاچاق کالا تاکید کرد و گفت: استان های مرزی کشور درگیر پدیده قاچاق هستند از این رو باید در مبادی، حضوری کنترلی داشته باشیم و ورود و خروج بار را کنترل کنیم.

 

 

وی با بیان اینکه جلوگیری از سراقت همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، افزود: باید در مرحله نخست از سرقت جلوگیری کنیم و سپس به دنبال دستگیری و استرداد اموال باشیم.

 

 

این مقام ارشد ناجا با اشاره به اهمیت رسیدگی به خانواده کارکنان، گفت: فرماندهان و کارکنان باید زمان خود را مدیریت کنند و در کنار پرداختن به ماموریت ها رسیدگی به خانواده را نیز در اولویت قرار دهند.

 

 

وی با اشاره به راه اندازی قرارگاه صیانت از کارکنان گفت: راه اندازی این قرارگاه از بروز مشکلات و تخلفات جلوگیری کرده است، همچنین فرماندهان باید با دید پدرانه به نیروهای خود نگاه و مشکلات آنان را برطرف کنند.

 

 

سردار اشتری در پایان خدمتگزاری به مردم را بهترین هدیه برای کارکنان ناجا دانست و گفت: مردم ایران؛ مردمی متدین و قانونمدار هستند که باید با رأفت و مهربانی با آنان برخورد کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار