http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
13. شهريور 1396 - 15:34   |   کد مطلب: 20394
ریوار:ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در کرمانشاه از 18 تا 24 شهریورماه بمدت یک هفته با هدف فرهنگ‌ سازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛نادری دبیر استانی جشنواره در گردهمایی سمن های کرمانشاه گفت: در شهر کرمانشاه سه سالن سینما و در شهرهای کنگاور، سنقر و دالاهو نیز سه سالن جهت اکران فیلم های این جشنواره اختصاص یافته است.

 

 

نادری هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی بهترین آثار سینمایی و هنرهای تجسمی مرتبط با حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی در سطح ملی و بین‌المللی و نمایش عمومی آنها به منظور ارتقای آگاهی عمومی و فرهنگ سازی در حوزه محیط زیست برشمرد.
 

 

 

وی  مشارکت سمن های مردم نهاد ونهاد های دولتی را در حفظ محیط زیست و ترویج فرهنگ زیست محیطی را مهم دانست و عنوان کرد: برگزاری این گونه جشنواره برای ترغیب مردم در تحقق  این هدف ضروری است.

 

لازم به ذکر می باشد اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم سبز به صورت رایگان  همزمان با سراسر کشور از تاریخ 18 شهریورماه به مدت 7 روز در مرکز استان و شهرستان های کنگاور، سنقر ودالاهو  برگزار خواهد شد.

 

شهرام نادری در پایان از عموم مردم جهت دیدن فیلم های این جشنواره دعوت کرد و از هنر مندان خواست که به نقد فیلم‌هایی که اکران می‌شود بپردازند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار