http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
21. شهريور 1396 - 11:32   |   کد مطلب: 20446
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مطرح کرد:
آماده سازی استان جهت میزبانی زائرین حسینی
ریوار:مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از آماده سازی استان در میزبانی زوار اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛مهندس بهمن خسروانی ضمن تأیید مطلب فوق افزود:با توجه به نزدیک شدن به ایام محرم و لزوم آمادگی استان جهت میزبانی زائرین حسینی،جلسه ای با حضور اعضای ستاد کمیته برگزاری اربعین استان در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید.

 

وی اظهار داشت : طی جلسه مذکور مقرر شد کمیته ای متشکل از پلیس راه- بهداشت- حج و زیارت-عتبات و عالیات- وزارت نيرو- نماینده فرمانداریها- و این اداره کل جهت بازدید از مکان موکبهای مستقر در استان تشکیل و از این مکان بازدید نمایند.

 

خسروانی افزود: جانمایی ، نصب و تهیه تابلوهای راهنما و معرفی مکانهای ارائه خدمات بین راهی،ساماندهی تعمیرگاهها،تعویض روغنی و آپاراتی ها،و سایر مراکز خدمات خودروئی در مسیر تردد زائرین و کاروانها در اولویت اجرای طرح قرار دارد.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین از اهمیت بررسی جایگاههای عرضه سوخت در طول مسیر خبر داد و اظهار داشت:مجهز نمودن این جایگاهها به تابلو راهنمای مسیر،شناسایی و رفع مشکلات موجود در پایانه راه کربلا و ساماندهی مناسب آن جهت پذیرایی از زائرین،همچنین جانمایی محل ایستگاههای اورژانس و هلال احمر نیز از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است.

 

خسروانی در خاتمه ضمن تأکید بر اهمیت كیفت خدمات دهی جاده ای در ایام اربعین گفت: زائرین محترم می توانند در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد، نظر و انتقاد در خصوص وضعیت نمازخانه ها ، رستورانها ومجتمع های خدمات رفاهی بین راهی در طول مسیر، از طریق ارسال پیام به سامانه 30007070 با قید نام و محل دقیق مکان مذکور، ما را در ارائه خدمات مطلوب تر یاری نمایند، ضمنا" مسافرين مي توانند از طريق ارسال پيام به سامانه 1000141 ، تلفن گوياي 141 و شماره تلفن 34233333  ازآخرين وضعيت راههاي كشور مطلع گردند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار