http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
21. شهريور 1396 - 18:36   |   کد مطلب: 20447
ریوار:رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از دستگیری سرکرده یک باند اخاذی خبر داد و گفت: اعضای این باند چهار نفره با جعل عنوان مأمور نیروی انتظامی و نماینده دادگستری اقدام به اخاذی از خرده فروشان موادمخدر می کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛سرهنگ "حسین براری" امروز درجمع خبرنگاران، اظهار کرد: اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر منجر به شناسایی باند چهار نفره اخاذی در شهر کرمانشاه شد.

 

وی افزود: پس از چندین روز تعقیب و مراقبت در نهایت سرکرده و یکی از اعضای باند در مخیفاگاهشان دستگیر شدند و در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان تحت عنوان مأمور پلیس مبارزه با موادمخدر و نماینده دادگستری به داخل باندهای توزیع موادمخدر نفوذ کرده و در ازای دریافت مبالغی وعده ادامه فعالیت و عدم برخورد با آنان را می دادند.

 

سرهنگ براری با اشاره به اینکه این پرونده تاکنون 6 نفر شاکی داشته است، گفت: از آنجا که بیشتر مال باختگان توزیع کنندگان موادمخدر هستند به دلیل فرار از اعمال قانون، به پلیس مراجعه نکرده و از شکایت منصرف شده اند.

 

وی خاطرنشان کرد: بیش از 640 میلیون ریال از مبالغ اخاذی کشف و یک دستگاه پژو پارس و دو دستگاه موتورسیکلت نیز در این ارتباط توقیف و روانه پارکینگ شده است.

 

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان متذکر شد: احتمال می رود متهمان جرایم دیگری نیز در سطح استان مرتکب شده باشند، لذا تلاش برای دستگیری دیگر اعضای باند کماکان در دستور کار پلیس قرا

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها