http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
21. شهريور 1396 - 18:36   |   کد مطلب: 20447
ریوار:رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از دستگیری سرکرده یک باند اخاذی خبر داد و گفت: اعضای این باند چهار نفره با جعل عنوان مأمور نیروی انتظامی و نماینده دادگستری اقدام به اخاذی از خرده فروشان موادمخدر می کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛سرهنگ "حسین براری" امروز درجمع خبرنگاران، اظهار کرد: اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر منجر به شناسایی باند چهار نفره اخاذی در شهر کرمانشاه شد.

 

وی افزود: پس از چندین روز تعقیب و مراقبت در نهایت سرکرده و یکی از اعضای باند در مخیفاگاهشان دستگیر شدند و در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان تحت عنوان مأمور پلیس مبارزه با موادمخدر و نماینده دادگستری به داخل باندهای توزیع موادمخدر نفوذ کرده و در ازای دریافت مبالغی وعده ادامه فعالیت و عدم برخورد با آنان را می دادند.

 

سرهنگ براری با اشاره به اینکه این پرونده تاکنون 6 نفر شاکی داشته است، گفت: از آنجا که بیشتر مال باختگان توزیع کنندگان موادمخدر هستند به دلیل فرار از اعمال قانون، به پلیس مراجعه نکرده و از شکایت منصرف شده اند.

 

وی خاطرنشان کرد: بیش از 640 میلیون ریال از مبالغ اخاذی کشف و یک دستگاه پژو پارس و دو دستگاه موتورسیکلت نیز در این ارتباط توقیف و روانه پارکینگ شده است.

 

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان متذکر شد: احتمال می رود متهمان جرایم دیگری نیز در سطح استان مرتکب شده باشند، لذا تلاش برای دستگیری دیگر اعضای باند کماکان در دستور کار پلیس قرا

دیدگاه شما

آخرین اخبار