خبرگزاری مهر
http://www.alexa.com/
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
13. مهر 1396 - 12:23   |   کد مطلب: 20542
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبر داد:
لکه‌گیری و آسفالت ۷۹ کیلومتر از جاده‌های استان کرمانشاه طی امسال
ریوار:مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، از لکه‌گیری و آسفالت ۷۹ کیلومتر از جاده‌های استان کرمانشاه با صرف حدود ۱۳۲ هزار تن آسفالت طی امسال خبر داد.

بهمن خسروانی در گفتگو با خبرنگار ریوار، از صرف حدود ۱۳۲ هزارتن آسفالت گرم برای لکه گیری و آسفالت جاده های استان  کرمانشاه خبرداد و گفت:  تجهیز، نگهداری و نوسازی جاده ها از جمله وظایف مهم این اداره کل است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به طرح ادغام اخیر دو حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: سلامت جاده ها نقش بسزایی در کاهش تلفات و تصادفات جاده ای دارد.

 

 

وی گفت: بهسازی راه ها نظیر آسفالت، درزگیری، لکه گیری واقداماتی از این دست از مهمترین راهکارهای جلوگیری از تلفات و تصادفات جاده ای است که همگی توسط  این اداره‌کل انجام می شود.

 

 

خسروانی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تا کنون مجموعاً ۱۳۱ هزار و ۸۸۴ تن آسفالت گرم صرف راه های استان شده است.

 

 

وی افزود: ۷۹ کیلومتر از راه های استان، لکه گیری آسفالت شده که برابر ۲۱۰ هزار و ۸۲۷ متر مربع بوده  و ۵۹ کیلومتر نیز روکش آسفالت لایه نهایی شده است.

 

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه همچنین از ۲۱۳ هزار و ۵۳۲ متر طول درزگیری پلی مری در جاده های استان خبر داد و گفت: از دیگر اقدامات این حوزه طی ۶ ماه اول سالجاری ۲۶ کیلومتر شانه آسفالتی و ۴۴ کیلومتر روکش آسفالت لایه رگلاژی بوده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار