خبرگزاری مهر
http://www.alexa.com/
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
16. مهر 1396 - 18:58   |   کد مطلب: 20557
با حضور کودکان 7 مهدکودک حامي محيط زيست ؛
برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی کودک و محیط زیست در کرمانشاه
ریوار:مراسم گراميداشت روز ملی کودک و محیط زیست با حضور کودکان 7 مهدکودک در سالن آمفی تئاتر اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛در اين مراسم آموزش حفاظت از محیط زیست  براي کودکان همراه با داستان و شعر در قالب نمایش عروسکی به اجرا در آمد.  

 

غلامحسین کاظمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان  در خصوص این مراسم گفت:  آموزش و فراگیری مفاهيم اولیه در تمامي مباحث به خصوص موضوعات مرتبط با محيط زيست که به يک بحران و چالش در زندگي امروزی تبديل شده است، نيازمند فرهنگ سازي و سرمايه گذاري بر روي کودکان است

 

کاظمی افزود:  اين مقوله بايد با زبان قابل فهم کودکان مانند نمايش، تئاتر، موسيقي و توسط افرادي که براي آنان قابل درک و پذيرفتني هستند اجرا شود.

 

وي در پایان خاطر نشان کرد : با اشاره به برنامه هاي اداره کل حفاظت محیط زیست در حوزه ترویج و آموزش گسترده به  کودکان و نونهالان در ادامه روند فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی  این اداره کل ، به مناسبت این روز و با همکاري مهدهاي کودک حامي محيط زيست نسبت به اجراي اين برنامه براي نونهالان، با حمايت و مشارکت بازيگران تئاتر کودک شهر و انجمن های مردم نهاد اقدام کرديم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار