http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
18. مهر 1396 - 11:34   |   کد مطلب: 20568
به مناسبت روز ملی دامپزشکی انجام شد
بازدید فرماندار هرسین از شبکه دامپزشکی این شهرستان
ریوار:فرماندار شهرستان هرسین به مناسبت روز ملی دامپزشکی از شبکه دامپزشکی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین به اتفاق هیئت همراه به مناسبت روز ملی دامپزشکی ضمن بازدید از بخش های مختلف شبکه دامپزشکی این شهرستان و دیدار با کارکنان این شبکه از نزدیک با فعالیت های این حوزه آشنا شد.

 

 

وی ضمن تقدیر از زحمات پرسنل خدوم دامپزشکی و تبریک چهاردهم مهرماه روز ملی دامپزشکی به فعالان این عرصه از تلاش های آنها در زمینه تامین بهداشت عمومی جامعه و امنیت غذایی شهروندان قدردانی کرد.

 

 

در این دیدار دکتر صیاد غلامی سرپرست شبکه دامپزشکی هرسین ضمن تشکر از حضور فرماندار این شهرستان به ارائه توضیحات پیرامون رسالت دامپزشکی در تأمین سلامت و امنیت غذایی با منشاء دامی گزارشی کامل از اقدامات انجام شده در ۶ ماهه اول سال ارائه داد.

 

 

وی حفظ سرمایه های دامی و نظارت بر فرآورده های خام دامی را از مهمترین اقدامات دامپزشکی برشمرد و تلاش های فعالان این حوزه را در این زمینه، ضامن سلامتی و امنیت غذایی جامعه دانست.

 

 

دکتر غلامی برخورد شدید با عرضه کنندگان کشتار غیرمجاز و زنده فروشی دام و طیور در سطح شهرستان هرسین را از مهمترین اقدامات این شبکه دامپزشکی عنوان کرد و بر ادامه این رویه و برخورد قاطع با افرادی که سلامتی شهروندان را به مخاطره می اندازند تاکید کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار