http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
18. مهر 1396 - 20:33   |   کد مطلب: 20573
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه مطرح کرد:
دست های کوچک اما پر توان همیاری همیاران پلیس استان
ریوار:رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: دست ها و زبان های کوچک دانش آموزان این روزها به مدد قوانین راهنمایی رانندگی آمده تا با همیاری خود تصادفات خانوادگی را کاهش داده و به تبع آن تصادفات فوتی و مصدومیت ها را در استان کم کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛سرهنگ فضل الله شیری در جمع خبرنگاران گفت: همایش همیاران پلیس استان کرمانشاه صبح  سه شنبه با حضور بیش از ۲۵۰ نفر همیار پلیس استان به نمایندگی از بیش از 210 هزار همیار پلیس استان در سالن شهید بهشتی برگزار شد و در آن همیاران کوچک پلیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

 

در این همایش رئیس پلیس راهور استان با بیان اینکه بیش از 70 درصد همیاران پلیس استان آموزش دیدند، گفت: همیاران پلیس نقش سازنده ای در کاهش تصادفات داشتند و  از ابتدای سال تاکنون در استان توانستند  تصادفات خانوادگی را کم کنند.

 

 

 

سرهنگ شیری با اشاره به اینکه همیاران پلیس فکر سازنده ای برای دادن نقش سازنده به دانش آموزان بود، افزود: با توجه به عنایتی که خانواده ها به فرزندان خود دارند دادن نقش همیاری پلیس به آنان توانسته قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت اصول را در میان والدین تبیین و والدین به سخنان و تذکرات فرزندان خود در زمینه رعایت اصول رانندگی توجه می کنند.

 

 

 

وی با بیان اینکه باید از خانواده ها و همیاران پلیس در این زمینه تشکر کرد، افزود: طرح هميار پليس از سال ۸۴ با مشاركت آموزش و پرورش و راهنمايي و رانندگي آغاز شد و اكنون همياران پليس شامل پسر و  دختر، پليس راهور را در مامورین راهنمایی و رانندگي را اجرای مقررات ياري مي دهند.

 

 

 

این مقام انتظامی در پایان  با اشاره به اینکه قوانین راهنمایی و رانندگی برای سلامت و رفاه شهروندان تدوین شده است، گفت: در کنار همیاران پلیس باید از روش های دیگر برای تبیین اصول و قوانین راهنمایی و رانندگی استفاده کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار