http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. مهر 1396 - 9:33   |   کد مطلب: 20575
استاندار کرمانشاه در دهمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری:
برای مهار بیکاری باید فرهنگ کار در استان تقویت شود
ریوار:استاندار کرمانشاه در دهمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت :برای مهار بیکاری باید فرهنگ کار در استان تقویت شود.

 مهندس بازونداستاندار کرمانشاه در دهمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری اظهارداشت:اگر بخواهیم از گردشگری برای اشتغال سهم بگیریم باید ابتدا زیرساختها را فراهم و ‌تکمیل کنیم.

 

وی افزود:تک تک مدیران باید پاسخگوی بحث بیکاری باشند‌ و‌ همه باید کاری کنیم که وضعیت اشتغال استان بهبود یابد.
 

 

استاندار کرمانشاه با اشاره به آمار دقیق وضعیت اشتغال در استان ، گفت:آمار دقیق باید مورد اجماع مدیران ذیربط باشد. چرا که اگر آمارها با واقعیتها همخوانی نداشته باشد در برنامه ریزی ها دچار انحراف میشویم و این موضوع میتواند خسارتبار باشد.
 

 

وی بیان کرد: برای مهار بیکاری باید فرهنگ کار در استان تقویت شود.
 

 

مهندس بازوند با تاکید بر نخبگان  استان ،افزود:نخبگان باید شغل ایجاد کنند و هر یک از نخبگان باید چند شخص بیکار را یدک بکشد. برای تحقق این امر باید اعتماد به نفس نخبگان را بازسازی کنیم.
 

 

وی گفت:برای هر سرمایه گذاری و پروژه زیرساختی در استان باید پیوست فرهنگی داشته باشیم، وگرنه بازدهی لازم را نخواهند داشت.
 

 

استاندار کرمانشاه اظهارداشت: مبنی برنامه ریزیها باید برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران باشد،اگر با برنامه ریزی درست، منافع مردم در گردشگری بومگردی تأمین شود، حتما مستقل و جلوتر از دولت حرکت میکنند.
 

 

وی گفت: اگر مدیری بخواهد برای اشتغال تعهدی ایجاد کند و‌ در کنارش اما و اگر مطرح کند پذیرفته نیست. مدیران باید ابتدا اما و اگرها را حل کنند و سپس برنامه خود را ارائه کنند. «توسعه» نیازمند فکر، اندیشه و ایده پردازی است.
 

 

مهندس بازوندگفت: از نمایندگان  مردم در مجلس شورای اسلامی دعوت میکنیم که به عنوان عضو ناظر در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری حضور یابند، همه مدیران استان  باید یک نگاه اقتصادی داشته باشند تا بتوانیم موانع سرمایه گذاری را برداریم و بر مشکل بیکاری فائق شویم.
 

 

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: رفع معضل بیکاری تنها با اعتبارات دولتی میسر نیست و باید بخش غیردولتی با جدیت وارد این عرصه شوند، از بانکها توقع دارم که تسهیل گری را به عنوان رویه مرسوم کاری در دستور کار خود قرار دهند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار