http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. مهر 1396 - 9:43   |   کد مطلب: 20576
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه خبرداد:
‍ افتتاح پارک ترافیک در پارک شاهد کرمانشاه
ریوار:رئیس پلیس راهور استان از افتتاح پارک ترافیک خبر داد و گفت: مقررات راهنمایی و رانندگی در این پارک به دانش آموزان آموزش داده می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛سرهنگ فضل الله شیری رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه، دراین مورد گفت: به مدارسی که شرایط لازم را دارند تا پایان سال آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی داده می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه  در مراسم افتتاح شهرک ترافیک و آموزش کودکان اظهار کرد: هدف اصلی از ایجاد پارک ترافیک آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی در بین نونهالان است.

 

وی با بیان اینکه آشنایی دانش آموزان با تخلفات رانندگی و کاهش تخلفات رانندگی از دیگر اهداف ایجاد پارک ترافیک است، افزود: با ایجاد پارک ترافیک به دنبال نهادینه کردن رعایت قانون و مقررات در بین کودکان و نونهالان هستیم.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: قرار است در این پارک ترافیک، آموزش‌های عملی و مقدماتی قوانین راهنمایی و رانندگی برای کودکان و نونهالان ارائه شود .

 

سرهنگ شیری یادآور شد: طرح همیاران پلیس از سال 86 اجرایی و بسیار طرح موفقیت آمیزی بود که قبل از اجرای آن 28 هزار نفر در سال جان خود را از دست می‌دادند.

 

وی ادامه داد: با اجرای طرح همیاران پلیس آمار فوتی در تصادفات جاده‌ای کشور به زیر 16 هزار نفر رسید و 86 درصد والدین به تذکرات همیاران پلیس واکنش مثبت داشتند و تخلفات خانواده‌های همیاران پلیس 18 درصد کاهش یافته است.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی  گفت: شعار امسال هفته نیروی انتظامی "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه" است و باید محیطی امن در جاده‌ها، معابر شهری و انضباط بخشی به ترافیک با همکاری سازمان‌ها سفری ایمن را برای مسافران رقم زند.

 

این مقام انتطامی با بیان اینکه مدارسی که شرایط مناسبی را دارند تا پایان سال مقررات راهنمایی و رانندگی به دانش آموزان آموزش داده می‌شود، افزود: علاوه بر پارک‌های ترافیکی سیار بنرهایی پیش‌بینی شده که همراه با ماشین‌های شارژی به تمامی شهرستان‌های جهت آموزش  تحویل شده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار