http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
20. مهر 1396 - 10:18   |   کد مطلب: 20584
ریوار:شهردار و رییس شورای اسلامی شهر صحنه از رییس شبکه دامپزشکی شهرستان صحنه تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛  اقدامات و عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستان صحنه در برخورد با معضلات بهداشتی از سوی محمدرضا طهماسبی سرپرست شهرداری شهر صحنه و نیز تیمور نوری رییس شورای اسلامی این شهر با اهداء لوح به دکتر رامین سمیعیان رییس این شبکه مورد تقدیر قرار گرفت.

 

 

در متن پیام مذکور آمده است: نیل به آرزوهای عرصه بهداشت و سلامت نیازمند عزم راسخ، فکر روشن و استوار و اخلاص است؛ از خدمات ارزنده و دقت نظر حضرتعالی در برخورد با معضلات بهداشتی که باعث تحقق اهداف حوزه سلامت و بهداشت شهرستان شده است سپاسگزاری و مراتب تشکر خود را ابراز می داریم.

 

 

در پایان نیز خواستار ارتقای کیفیت هرچه بیشتر خدمات بهداشتی و دامپزشکی در سطح شهرستان با همت و پشتکار مسىولان دامپزشکی شدند.

 

 

گفتنی است، برخورد با کشتار غیرمجاز به انحا مختلف از جمله رایگان کردن حمل گوشت از کشتارگاه بیستون به مراکز عرضه، برخورد با عرضه غیر مجاز مرغ زنده، برگزاری دوره های آموزشی توجیهی بیماری های مشترک بین انسان و دام در سطح شهرستان، واکسیناسیون و... از جمله تلاش های شبکه دامپزشکی شهرستان صحنه در زمینه تامین سلامت و بهداشت عمومی در سطح این شهرستان است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار