http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
22. مهر 1396 - 16:14   |   کد مطلب: 20597
ریوار:مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از تکمیل و بهره برداری چندین پروژه عمرانی با اعتبار مجموعا 105 میلیارد و 105 میلیون ریال از محل مصوبات سفررهبر انقلاب برای بهزیستی استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛دکتر امید قادری مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سالروز سفر با برکت رهبر انقلاب به استان کرمانشاه از تکمیل و بهره برداری چندین پروژه عمرانی با اعتبار مجموعا 105 میلیارد و 105 میلیون ریال از محل مصوبات این سفر برای بهزیستی استان کرمانشاه خبر داد.

 

 

وی با بیان اینکه تعمیر و بازسازی شیرخوارگاه معتضدی کرمانشاه با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رهبر به کرمانشاه انجام گرفت، ادامه داد: این مرکز ظرفیت خدمات رسانی به 50 نفر را دارد.

 

 

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از احداث و تجهیز اردوگاه فرهنگی مددجویان بهزیستی در مساحت یک هزار و 360 متر مربع با تخصیص اعتباری بالغ بر 25 میلیاردریال از محل سفر رهبر انقلاب به استان خبر داد و گفت: دو هزار نفر می توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند.

 

 

دکتر قادری افزود: احداث و خرید مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست با اعتبار 20 میلیارد و 450 میلیون ریال با ظرفیت خدمات رسانی به 150 نفر را از دیگر پروژه های مصوب رهبری به استان کرمانشاه برای بهزیستی عنوان کرد.

 

 

این مقام مسئول با بیان اینکه خدمات و ساخت تعداد 3 هزار واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی از دیگر پروژه های مصوب سفر رهبر انقلاب به استان بود، گفت: این اقدام با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد ریال انجام گرفت.

دیدگاه شما

آخرین اخبار