http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
27. مهر 1396 - 17:26   |   کد مطلب: 20621
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
عامل اخلال در نظم شهرک متخصصین دستگیر شد
ریوار:فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: فردی که در شهرک متخصصین اقدام به عربده کشی و اخلال در نظم عمومی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛سرهنگ "رضا شیرزادی "در این رابطه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد عربده کشی در شهرک متخصصین ماموران کلانتری 26 آزادگان به منظور رسیدگی به موضوع به سرعت راهی محل شدند. 

 

 

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که 2 نفر به دلیل اختلافات شخصی با استفاده از یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ در محل حاضر شده و اقدام به عربده کشی و اخلال در نظم عمومی کرده اند. 

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه رسیدگی به آن را در دستور کار قرار دادند و با انجام اقدامات اطلاعاتی منازل متهمان را شناسایی کردند. 

 

 

سرهنگ شیرزادی عنوان کرد: پس از هماهنگی با دستگاه قضایی و بررسی منازل مورد نظر، یکی از متهمان دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد. 

 

 

وی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد، عده ای هنجارشکن نظم و امنیت عمومی را خدشه دار کنند، گفت: اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر عامل دخیل در این پرونده کماکان ادامه دارد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار