http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
30. مهر 1396 - 10:53   |   کد مطلب: 20628
ریوار:استاندار کرمانشاه گفت:تمام دستگاه های اجرایی و نظارتی در قبال تحقق این شعار دارای مسؤولیت هستند و هیچ دستگاهی نمی تواند در این زمینه از خود رفع مسئولیت کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛مهندس بازوند صبح امروز در 26 مین نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: امسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید و اشتغال نامگذاری شده است و تمام دستگاه های اجرایی و نظارتی در قبال تحقق این شعار دارای مسؤولیت هستند و هیچ دستگاهی نمی تواند در این زمینه از خود رفع مسئولیت کند.

 

 

 

وی افزود:اگر دستگاهی از اجرای مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شانه خالی می کند، دستگاه ها این موارد را به شکل مکتوب اعلام کنند تا به معاون اول رییس جمهور منعکس کنیم.

 

 

 

استاندار کرمانشاه گفت:هرکسی مدیر می شود باید ریسک پذیر باشد و نباید به بهانه احضار توسط نهادهای نظارتی از تسهیل گری و رفع موانع تولید امتناع کنند. این بهانه ها قابل پذیرش نیست زیرا دستگاه های نظارتی هم حامی رونق تولید و اشتغال هستند.

 

 

 

بازوندابراز داشت: بارویه هایی که برخی مدیران در پیش گرفته اند اشتغال ایجاد نمی شود.

 

 

وی با بیان اینکه سیاست یک بام و دو هوای برخی مجموعه ها و سازمان ها در استان قابل قبول نیست،گفت: همان مساعدت هایی که در استان هایی مانند اراک و اصفهان در قبال صنعتگران صورت می گیرد در کرمانشاه نیز باید انجام شود.

 

 

 

استاندار کرمانشاه بااشاره به اینکه روند اعمال قانون و مقررات در همه کشور برای تولیدکنندگان باید یکسان باشد، افزود: برخی مجموعه ها می خواهند این قانون را تنها برای کارآفرین کرمانشاهی اعمال کنند که این رویه قابل قبول نیست.

 

 

 

 

وی تاکید کرد:بانک های استان باید همچون بانک های دیگر استان ها، به کارآفرینان کمک کنند تا به تولید ادامه دهند و شاهد بیکاری جوانان نباشیم.

 

 

 

مهندس بازوندبا اشاره به اینکه تولیدکنندگان در کشور و استان در رکود به سر می برند،گفت:همه باید کمک کنند تا واحدهای تولیدی از این شرایط عبور کنند و شاهد رونق تولید باشیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار