http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
2. آبان 1396 - 9:03   |   کد مطلب: 20639
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبرداد:
آمادگی تمامی امکانات برای خدمت به زائرین اربعین حسینی
ریوار:مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از آمادگی تمامی امکانات مورد نیاز برای زائرین اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛در پی جلسات مستمر ستاد اربعین در استان،جلسه ای در سالن اجتماعات اداره کل راهداری استان کرمانشاه باحضورمدیرکل این اداره برگزار شد.

 

 

مهندس بهمن خسروانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت:طی این نشست هر يك از ارگانهاي مسئول به ارائه گزارش درباره اقدامات صورت گرفته در راستاي برگزاري هرچه مطلوبتر ايام اربعين پرداخته و ساير موارد مورد بررسي و برنامه ريزي قرار گرفت.

 

 

خسرواني در خصوص وضعيت موکب ها عنوان كرد: مقرر شد در اسرع وقت لیست تعداد و محل موکب های شناسنامه دار به دبیرخانه معرفی و صلاحیت ایمنی و ترافیکی این اماکن در طول مسیر زوار که توسط ستاد عتبات عالیات مشخص گردیده اند از سوی پلیس راه و این اداره کل مورد تأیید قرار گیرند.

 

 

وی افزود:مواردی همچون بررسی و تأیید ایمنی اتوبوسهای اعزامی جهت جابجایی زوار توسط پلیس راه استان و این اداره کل به همراه لیست رانندگان و شماره پلاک ناوگان جهت کمیته استان از دیگر مصوبات این جلسه به شمار می رود.

 

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص پایانه های مسافربری گفت:پس از نظارت های مستمر اکیپ متشکله ،بررسی نقاط ضعف موجود و اقدامات در راستای بهبودی و رفع مشکلات ، مقرر شد بازدیدهای میدانی تا آماده نمودن کامل اين پایانه ها ادامه یابد.

 

 

خسروانی افزود:در ادامه جلسه مقرر شد شرکتهای امداد خودرو سایپا و ایران خودرو و هلال احمر،همچنین شرکت پخش فرآورده های نفتی استان نسبت به معرفی تعداد و محل جایگاههای سیار و دائم اکیپ های خود ضمن امکانات موجود در طول مسیرهای زوار ، همچنین معاونت حمل و نقل ترافیک و شهرداری نسبت به تأمین و معرفی جایگاههای پارکینگ اضطراری در سطح شهراقدام تا از پتانسیل های موجود نهایت استفاده مفید معمول گردد.

 

 

وی در خصوص ساماندهی مسیر زوار اظهار داشت:جمع آوری و سازماندهی دستفروشان درمحدوده راهها و جاده ها در طول ایام طرح و ممانعت از توقف آنها در اماکن نامناسب با هدف تامين رفاه حال زائرين از جمله اقداماتي است که در رأس کار قرار گرفته است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار