http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
29. آبان 1396 - 10:38   |   کد مطلب: 20833
رهبر انقلاب در جمع مردم سرپل ذهاب:
من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم
ریوار:رهبر انقلاب اسلامی در جمع مردم زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب بیان کردند: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که برای بازدید از مناطق زلزله زده صبح امروز به استان کرمانشاه سفر کرده‌اند، در جمع مردم شهرستان سرپل ذهاب، بیان کردند: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم. 

 

ایشان افزودند:دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می شدیم ،این نخستین باری نیست که چنین حوادثی برای مردم این منطقه پیش می آید. من در دوران جنگ تحمیلی هم در میان شما بودم. شما مردانگی و استقامت خود را در جنگ تحمیلی نشان دادید. امروز هم نشان بدهید.

 

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: انسانهای دلاور و پهلوان می ایستند و حادثه را مغلوب خود می کنند.

 

 

ایشان افزوند: این داغ و مصیبتی است که مردم ما در این منطقه حدود ۵۰۰ نفر از عزیران خود را از دست دادند، بیان داشتند: اما ببینید که مردم ایران چطور همه خودشان را کرمانشاه می دانند. مردم احساس می کنند که به کرمانشاه مدیونند. این حجم گسترده ای که هر کس به قدر وسع خودش کمک کرد.

 

رهبر انقلاب خاطر نشان داشتند : مسئولین هم هر کدام در بخشهای مختلف تلاش کردند و اگر نبودند قطعا مشکلات بیشتری وجود داشت اما من قانع نیستم.

 

حضرت آیت الله خامنه ای بیان داشتند:روزگار بهتری ان شالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان شاالله خداوند فرصتی بدهد تا وقتی اینجا بیاییم که شهر آباد شده باشد. بهتر از قبل

دیدگاه شما

آخرین اخبار