http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
29. آبان 1396 - 14:55   |   کد مطلب: 20839
توسط اکیپ های اعزامی از شهرستان کرمانشاه؛
حدود 100 روستا از وجود لاشه دام های تلف شده پاکسازی شد
ریوار:رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از پاکسازی 100 روستا از لاشه دام های تلف شده توسط اکیپ های دامپزشکی اعزامی از این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛دکتر تورج کرمیان رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه امروز درجمع خبرنگاران،اظهار داشت: 5 اکیپ از شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با 15 کارشناس از همان ساعات اولیه در مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب حضور یافتند

 

 

وی بیان داشت: اکیپ های اعزامی از شهرستان کرمانشاه در دو دهستان جگیران  و پشت تنگ بیش از 100 روستا را مورد بازدید و پایش قرار داده اند و نسبت به دفن کاملا بهداشتی دام های تلف شده آنها اقدام کردند.

 

 

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه ضدعفونی محل وجود دام های تلف شده، درمان دام های مصدوم و اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از انتشار بیماری های مشترک را از جمله کارهای انجام شده توسط اکیپ های اعزامی عنوان کرد.

 

 

دکتر کرمیان با اشاره به دشواری های پیش روی اکیپ های اعزامی در روستاها گفت: در روستای ورزرده طهماسب که یک روستای دورافتاده و بسیار صعب العبور است یکی از ماشین آلات با خطر سقوط به دره مواجه شد که با تلاش نیروها مانع از این اتفاق شدیم.

 

 

وی کمبود مایحتاج اولیه زندگی، درگذشت اهالی روستا در مناطق زلزله زده موجب کندی کار و سبب اختلال در کار خدمت رسانی تیم های واکنش سریع دامپزشکی بود.

 

 

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه کمبود لجستیک لازم، کار آواربرداری و دفن بهداشتی لاشه ها را به تاخیر می انداخت افزود: ترافیک سنگین و خیل عظیم خیرین در این مناطق نیز از دیگر مواردی بود که باعث می شد کار به کندی پیش رود.

 

 

دکتر کرمیان اظهار داشت: نهایتا طی سه روز گذشته  لاشه های تلف شده را از سطح منطقه جمع آوری و به صورت بهداشتی دفن کردیم و در حال اعزام به شهرستان دالاهو هستیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار