http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
29. آبان 1396 - 15:03   |   کد مطلب: 20840
ریوار:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برآورد خسارت زلزله به اماکن جهاد کشاورزی استان را 300 میلیارد تومان بیان کرد.

خسرو شهبازی درگفتگو باخبرنگار ریوار، با بیان مطلب فوق افزود: زلزله در استان کرمانشاه خسارت های زیادی را در برداشته بطوریکه اکثر ساختمان های این سازمان در مناطق زلزله زده قابل استفاده نیست.

 

 

وی با اشاره به میزان خسارت وارده افزود: مدیریت جهادکشاورزی شهرستان سرپل ذهاب و مراکز مربوطه به دلیل آسیب جدی قابل استفاده نیستند، مرکز خدمات ازگله کاملا تخریب شده، ساختمان ها و مراکز شهرستان های ثلاث باباجانی، دالاهو، جوانرود، گیلانغرب و قصرشیرین هم خسارت  زیادی دیده اند.

 

 

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: برآورد خسارتها که به این سازمان ارسال می شود اقدامات قانونی برای تامین اعتبار آن انجام خواهد شد.

 

 

 

دکتر شهبازی در پایان گفت: علی رغم خسارت شدید به ادارات سازمان جهادکشاورزی و مراکز خدمات در شهرستان های زلزله زده و عزادار شدن همکاران بدلیل فوت اعضای خانواده و همکاران، اما پرسنل سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه از روز پس از زلزله و در زیر چادر مشغول خدمات رسانی به مردم زلزله زده هستند.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار