http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
2. آذر 1396 - 14:32   |   کد مطلب: 20859
مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های آبزیان سازمان دامپزشکی خبرداد:
اقدامات حمایتی سازمان دامپزشکی برای مجتمع پرورش ماهیان سردابی ریجاب
ریوار:مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های آبزیان سازمان دامپزشکی از اقدامات حمایتی این سازمان در خصوص مجتمع پرورش ماهیان سردابی ریجاب برای ادامه فعالیت این مجتمع خبر داد.

به گزارشما پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛ دکتر امراله قاجاری در بازدید از مجتمع پرورش ماهیان سردابی ریجاب که در زلزله اخیر دچار آسیب شده است، اظهار داشت: در خصوص مجتمع پرورش ماهیان سردابی ریجاب به دلیل تخریب تعداد زیادی از استخرها تلفات زیادی ایجاد شده است.

 

 

این مقام مسئول بیان داشت: کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه به کمک شیلات و پرورش دهندگان در حال جمع آوری تلفات و همچنین ضدعفونی استخرهای آلوده هستند.

 

 

وی با اشاره به ارزیابی صورت گرفته در این زمینه تصریح کرد: خوشبختانه استخرهای باقیمانده با کمک های حمایتی از لحاظ بحث های تغذیه ای و تقویت کردن سیستم ایمنی و کاهش استرس قادر به ادامه کار هستند.

 

 

مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های آبزیان سازمان دامپزشکی افزود: علاوه بر تخریب تعدادی از استخرها و تلف شدن تعداد زیادی از ماهیان این مجتمع، آلودگی آبی مشکل حادی بود که بعد از وقوع زلزله تا روز گذشته ماهیان باقی مانده را به شدت تحت استرس قرار داده بود و در حال حاضر وضعیت کدورت آب بهتر شده است.

 

 

دکتر قاجاری بحث پاکسازی سریع مجتمع پرورش ماهیان سردابی ریجاب و ادامه روند تولید را هدف اصلی سازمان دامپزشکی عنوان کرد و گفت: تلاش ما بر این است که استخرهای باقی مانده با اقدامات حمایتی به فعالیت خود ادامه دهند تا به وزن مناسب برای فروش برسند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار