http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
2. آذر 1396 - 15:09   |   کد مطلب: 20862
ریوار:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با قدردانی از خدمات روانشناسان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان به زلزله زدگان، این خدمات را موجب تسکین آلام آسیب دیده ها دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛  سردار "منوچهر امان اللهی" امروز درجمع خبرنگاران ،با اشاره به ارایه خدمات روانشناسی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان به زلزله زدگانی که آسیب های روحی ، روانی و فشار های پس از این حادثه دلخراش  را تجربه کرده اند، گفت: نیروی انتظامی سعی کرد تا علاوه بر ارایه خدمت در حوزه نظم و امنیت و امدادرسانی به زلزله زده ها در زمینه کمک های معنوی نیز خدمتگزار آنان باشد از این رو ارایه خدمات روانسناسی به آسیب دیدگان در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

 

 

وی افزود: در نخستین اقدام پس از وقوع زمین لرزه در استان کرمانشاه ، مشاورین و مددکاران معاونت اجتماعی انتظامی استان در قالب 5 اکیپ برای ارائه خدمات مشاوره ای با برنامه ریزی های انجام شده در شهرستان های زلزله زده استقرار یافتند. 

 

 

سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: اگر مردم زلزله زده هر چه سریعتر بتوانند از نظر روحی و روانی خود را آماده کنند و به زندگی عادی بازگردند می توانند در بازسازی مشارکت کرده تا هرچه سریعتر این مناطق به زندگی و شرایط عادی برگردد. 

 

 

وی همچنین از عملکرد و خدمات معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان و دیگر همکاران خود در ارایه خدمات به زلزله زدگان قدردانی کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار