http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
27. دى 1396 - 10:57   |   کد مطلب: 21233
رئیس اداره فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه:
مرحله دوم پلاك گذاری ماشین های خودگردان كشاورزی در استان كرمانشاه شروع شد
ریوار:رئیس اداره فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: دور جدید پلاک گذاری ماشین های خودگردان کشاورزی در استان کرمانشاه شروع شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛مهندس فرشید خدادوست درجمع خبرنگاران ،با بیان مطلب فوق افزود: مرحله جدید پلاک گذاری ماشین های خودگردان کشاورزی مربوط به پلاک گذاری تراکتور و کمباین  می باشد.

 

وی با اشاره به اینکه در این مرحله ماشین های خودگردان کشاورزی تا سن 25 سال پلاک خواهند شد خاطرنشان کرد: با پلاک گذاری، ماشین های کشاورزی هویت‌دار شده و شناسایی آنها برای خدمات دهی از جمله تحویل سوخت تسریع خواهد شد و از سایر خدمات نیز بهره مند می گردند.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر 8500 ماشین خودگردان کشاورزی در استان پلاک دارند که در مرحله اول اجرای طرح  موفق به دریافت پلاک شده اند.

 

خدادوست با بیان اینکه در استان بیش از 27 هزار و 500 دستگاه تراکتور وجود دارد گفت: از این تعداد تراکتور 11 هزار و 134 تراکتور تا 13 سال کارکرد و 16 هزار و 385 تراکتور نیز بیش از13 سال کارکرد دارند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در استان کرمانشاه 330 دستگاه کمباین با 13 سال کارکرد و 240 کمباین نیز بالای 13 سال کارکرد فعالیت دارند.

 

خدادوست افزود: برای پلاک گذاری ماشین های کشاورزی کارشناسان نظام مهندسی با مراجعه به تراکتورداران و کمباین داران مدارک آنها را برای تشکیل پرونده دریافت و بررسی کرده و توسط راهنمایی و رانندگی نیز  بازدید شده ودر نهایت برای پلاک گذاری به پایانه پلاک گذاری فرستاده می شوند.

 

گفتنی است در مرحله اول ماشین های کشاورزی با 13 سال کارکرد پلاک گذاری شده اند و در این مرحله ماشین های کشاورزی تا 25 سال کارکرد پلاک گذاری می شود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار