http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
11. بهمن 1396 - 9:24   |   کد مطلب: 21319
فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش درود فرمان مطرح کرد:
جهاد ادامه دارد/هرپایگاه یک گروه جهادی
ریوار: فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش درود فرمان گفت: با توجه به شعار جهاد همچنان ادامه دارد بایدهرپایگاه بسیچ یک گروه جهادی مستقل داشته باشد تا برای هر اتفاقی آمادگی لازم را داشته باشیم و برای محرومیت زدایی گام های استوار برداریم.

سروان پاسدار محسن دهنوی فرمانده حوزه مقاومت ثارالله در گفتگو با خبرنگار ریوار،گفت: همانطور که میدانید به دستور رهبر کبیر انقلاب حضرت امام رحمه الله علیه بسیج برای یاری رساندن به کشور تاسیس شدو بسیج و بسیجیان بدون هیچگونه چشم داشتی آماده جان فشانی هستند.

 

 

دهنوی گفت: بسیجیان را میتوان سربازان گمنام و مظلوم امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف دانست چرا که همواره در پی محرومیت زدایی با روحیه ای جهادی وارد عرصه شده اند و اقدامات قابل قبولی هم انجام داده اند.

 

 

وی با اشاره به شهادت دو تن از بسیجیان جهادگر روستای مورت سبز بخش ویژنان شهرستان گیلانغرب افزود: شهادت دو بسیجی و زخمی شدن دوستان جهادگرشان در دور افتاده ترین منطقه مرزی روحیه مردم آن منطقه را بالابرد چرا که می دانند بسیج همیشه همراه مردم بوده و هست.

 

 

فرمانده حوزه مقاومت ثارالله گفت: یکی از بسیجیان این حوزه تعریف می کرد هنگامی ایشان به همراه دیگر جهادگران  برای تکمیل کار شهدای گرانقدر جهادی و رگوه شان به روستای مورت سبز رفته بودند شاهد اشک ریختن مردم برای ایشان عزیز بودیم که این نشان از صمیمیت بین بسیج و مردم دارد.

 

 

دهنوی خاطر نشان کرد: از وقتی مسئولیت حوزه ثارالله را برعهده گرفته ام شاهد مراجعه بیش از پیش بسیجیان برای حضور در دفاع از حرم و جهاد همه جانبه هستم و برای انجام وظیفه و روسفیدی در پیشگاه خدا قصد داریم به حول و قوه الهی و همکاری بسیجیان و گروه های صالحین هرپایگاه با توجه به شعار جهاد همچنان ادامه دارد هرپایگاه یک گروه جهادی مستقل داشته باشد تا برای هر اتفاقی آمادگی لازم را داشته باشیم و برای محرومیت زدایی گام های استوار برداریم.

 

 

وی در پایان گفت: بسیج نماد اقتدار, عزت و شرف است و به لطف خدا که جمعیت بسیجیان به ده ها میلیون نفر رسیده است باید محرومیت را ریشه کن کنیم و باورمان این است که ما می توانیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار