خبرگزاری مهر
http://www.alexa.com/
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. بهمن 1396 - 23:19   |   کد مطلب: 21396
مدیر شرکت گاز استان کرمانشاه خبرداد:
آغاز بهره برداری از گازطبیعی در 43 روستای کرمانشاه
ریوار:همزمان با هشتمین روز از ایام دهه فجر و در مراسمی با حضور دکتر مصری و مهندس صفری نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، مهندس نیک کردار معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، آقای رنجبر فرماندار کرمانشاه، شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگری از مسئولین و مردم مشعل گازرسانی به 43 شهرستان کرمانشاه روشن شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛در آیین افتتاحیه این پروژه گازرسانی که در محل روستای کنار مرگ از توابع بخش سر فیروز آباد برگزار شد.

 

 

 

در ادامه این مراسم، مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تبریک بهره مندی مردم 43 روستای شهرستان کرمانشاه از گازطبیعی میزان اعتبار صرف شده برای اجرای این پروژه را بیش از 100 میلیارد ریال عنوان کرد.

 

 

 

مهندس شهبازی افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به این روستاها قریب به 2 هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و مطمئن بهره مند می شوند.

 

 

 

وی تصریح : اقدامات انجام گرفته در سالهای اخیر در زمینه گازرسانی به روستاهای استان کرمانشاه رشد شتابانی را نسبت به گذشته نشان می دهد به نحوی که در سال جاری 300 روستای استان به شبکه گاز متصل شده اند.

 

 

 

وی تصریح کرد: در سال جاری به طور متوسط هر روز یک روستای استان به شبکه گازرسانی متصل شده است و بالاترین آمار گازرسانی روستایی از ابتدای تاسیس شرکت گاز استان در سال جاری ثبت شد.

 

 

 

شهبازی افزود: مطابق برنامه ریزی انجام شده طی دو سال آینده همه روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه گازرسانی متصل می شود که با این اقدام ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی به بیش از 90 درصد خواهد رسید.

 

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطر نشان کرد:هم اکنون در استان کرمانشاه 540 هزار مشترک در قالب 27 شهر و یکهزار و 40 روستا که 99 درصد جمعیت شهری و 60 درصد جمعیت روستایی استان را شامل می‌شود، از گاز طبیعی بهره مند هستند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار