http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
21. بهمن 1396 - 11:58   |   کد مطلب: 21400
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی خبرداد:
تاکید بر پلمپ اماکن عرضه غیر مجاز مرغ زنده در ثلاث باباجانی
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در کمیته مقابله با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان این شهرستان بر پلمپ اماکن عرضه غیر مجاز مرغ زنده تاکید شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛دکتر یاسر علیزاده از برگزاری کمیته مقابله با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: در این جلسه بر لزوم تشدید نظارت ها برای پیشگیری از این بیماری به ویژه در جمعیت طیور بومی تاکید شد.

 

وی بیان داشت: در ابتدای این جلسه توضیحاتی در خصوص بیماری، خطرات انتشار آن، زیان های اقتصادی هنگفتی که در صورت بروز به همراه دارد و... ارائه شد و در ادامه مصوبات لازم در خصوص برخورد جدی با تهدیدکنندگان سلامت شهروندان تصویب شد.

 

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به درگیر شدن کشور عراق به بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و همجواری ثلاث باباجانی با این کشور، افزود: از طرف دیگر با مشاهده کانون هایی از این بیماری در شهرستان دالاهو باید به رعایت مسائل بهداشتی قرنطینه ایی به منظور پیشگیری از این بیماری بیشتر توجه کرد.

 

دکتر علیزاده همچنین تصریح کرد: پلمپ اماکن عرضه مرغ زنده در سطح شهرستان و برخورد با عاملان و متخلفان در این زمینه یکی از اصلی ترین مصوبات این جلسه بود.

 

وی با تاکید بر اهمیت ارتقای آگاهی شهروندان و روستاییان در خصوص بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، خاطرنشان کرد:  برگزاری کلاسهای آموزشی و توجیهی در این خصوص یکی دیگر از مصوبات این کمیته بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار