http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
21. بهمن 1396 - 12:46   |   کد مطلب: 21404
ریوار:رییس شبکه دامپزشکی شهرستان پاوه از برگزاری یک دوره آموزشی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بخش باینگان از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار ، دکتر ارسلان حاتمی با اعلام این خبر اظهار داشت: کلاس آموزشی و توجیهی در خصوص بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و دیگر بیماری های مشترک برای شوراها و دهیاران بخش باینگان در محل بخشداری برگزار شد.

 

 

وی بهداشت فرآورده های خام دامی را از دیگر موضوعات مطرح شده در این کلاس آموزشی عنوان کرد و افزود: در این کلاس تراکت های آموزشی جهت استفاده روستایان وآگاه نمودن جمعیت روستایی درخصوص بیماریهای دامی در بین شرکت کنندگان توزیع شد.

 

 

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان پاوه ارائه راهکارهای پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام و نیز انتقال پیام های بهداشتی دامپزشکی در خصوص مصرف فرآورده های خام دامی سالم را از اهداف برگزاری این دوره آموزشی بیان کرد.

 

 

دکتر حاتمی همچنین با اشاره به مشکلات و معضلات بهداشتی عرضه مرغ زنده و کشتار غیرمجاز دام افزود: در کارگاه آموزشی مذکور شرکت کنندگان با مضرات بهداشتی و اجتماعی عرضه مرغ زنده و کشتار غیرمجاز دام و طیور آشنا شدند.

 

 

وی بیان داشت: با توجه به قرار گرفتن در فصل سرما و شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کشور و استان نکات مهم در رابطه با راهکارهای پیشگیری و کنترل این بیماری که بیشترین همه گیری را در بین طیور روستایی دارد در این کارگاه آموزشی ارائه شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار