http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
21. بهمن 1396 - 15:17   |   کد مطلب: 21407
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی خبرداد:
ارائه خدمات رایگان دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی در روستای محروم زلزله زده
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی از ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به روستای محروم زلزله زده از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛دکتر یاسر علیزاده ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی در ایام الله دهه مبارک فجر به ارائه خدمات رایگان در برخی از روستاهای محروم استان اقدام کرده است.

 

 

وی بیان داشت: یکی از این روستاهای محروم روستای هوله علیا از توابع شهرستان ثلاث باباجانی است که در این روستا اکیپ اعزامی دامپزشکی 45 راس دام را به صورت رایگان ویزیت و درمان کردند.

 

 

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی افزود: عملیات واکسیناسیون رایگان 500 راس دام سبک بر علیه بیماری تب برفکی در روستای مذکور با همت اکیپ عملیاتی اعزامی دامپزشکی انجام گرفت.

 

 

دکتر علیزاده خدمات ارائه شده به دامداران را در راستای ارتقاء سلامت جامعه عنوان کرد و گفت: سمپاشی دام و اماکن دامی در طول دهه فجر به شکل رایگان توسط اکیپ های سیار انجام می شود.

 

 

وی همچنین تصریح کرد: دامپزشکی در راستای اجرای رسالت های بهداشتی و پیشگیری خود در بخش مبارزه با بیماری های مشترک انسان و دام و دیگر بیماری های دامی همواره یکی از ارگان هایی بوده که بیشترین حضور را در مناطق روستایی داشته است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار