http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
23. بهمن 1396 - 11:09   |   کد مطلب: 21420
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث‌باباجانی از برگزاری همایش پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛ دکتر یاسر علیزاده سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت: با توجه به اهمیت پیشگیری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان همایش یک روزه ای در سطح شهرستان ثلاث باباجانی به منظور شناخت و نحوه برخورد با این بیماری برگزار شد.

 

وی هدف از برگزاری این همایش را ارتقای سطح آگاهی مسىولان شهرستان و نیز تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به موضوع پیشگیری از این بیماری عنوان کرد و گفت: با توجه به درگیری کشور عراق و شهرستان دالاهو و همسایگی این مناطق با شهرستان ثلاث باباجانی این موضوع ضرورت بیشتری می یابد.  

 

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث‌باباجانی بیان داشت: در این همایش فرماندار، بخشداران، اعضای شورای اداری، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی حضور داشتند.

 

دکتر علیزاده با تاکید بر اینکه مهمترین موضوع در خصوص مقابله با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بحث پیشگیری است،  افزود: در این راستا دوره های آموزشی توجیهی متعددی در سطح شهرستان ثلاث باباجانی برای اقشار مختلف برگزار شده است.

 

وی از عموم مردم خواست که مرغ مصرفی خود را تنها از مراکز مجاز و تحت نظارت دامپزشکی تهیه و جدا از خرید مرغ زنده و کشتار غیر مجاز آن پرهیز کنند.

 

این مقام مسئول از مردم خواست که در صورت مشاهده هرگونه تلفات طیور با شماره تلفن ۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه تماس حاصل فرمایند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار