http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
2. اسفند 1396 - 9:46   |   کد مطلب: 21485
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
کشف و ضبط 100 کیلوگرم گوشت فاسد از یک سردخانه در کرمانشاه
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف، ضبط و معدوم سازی 100 کیلوگرم گوشت و آلایش دامی فاسد در یکی از سرخانه های این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛دکتر صیاد غلامی اظهار داشت: طی بازرسی‌های مستمر هفتگی به عمل آمده، مقدار 100 کیلو گرم گوشت فاسد و آلایش دامی غیرقابل مصرف از سطح یک سردخانه در شهرستان کرمانشاه کشف، ضبط و معدوم شد.

 

وی با اشاره به نگهداری این گوشت و آلایش‌های فاسد مرغ از قبیل دل، سنگدان، بال و گردن  با تاریخ منقضی در سردخانه مذکور، افزود: پرونده واحد متخلف در این زمینه به مراجعه قضایی ارسال شد.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه بیان داشت: بازدیدها از مراکز عرضه به صورت مستمر در شیفت صبح و بعد از ظهر توسط اکیپ های نظارت بهداشتی دامپزشکی انجام و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد خواهند شد.

 

دکتر غلامی به شهروندان توصیه کرد که از خرید گوشت چرخ کرده آماده و مرغ قطعه‌بندی بدون تاریخ جدا خودداری کرده و  گوشت و فرآورده های گوشتی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند.

 

وی در پایان تصریح کرد: شهروندان در هنگام تهیه فرآورده های خام دامی به صورت بسته بندی شده نیز به تاریخ تولید و مصرف آن توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن 1512 و یا سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه تماس حاصل کنند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار