خبرگزاری مهر
http://www.alexa.com/
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
2. اسفند 1396 - 9:48   |   کد مطلب: 21486
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خبرداد:
برگزاری کلاس آموزشی آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در ماهیدشت
ریوار:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از برگزاری کلاس آموزشی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بخش ماهیدشت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛دکتر صیاد غلامی اظهار داشت: در این کلاس آموزشی که در سالن اجتماعات بخشداری ماهیدشت برگزار شد 80 نفر از اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و اهالی بخش ماهیدشت حضور داشتند.

 

وی بیان داشت: با توجه به قرار گرفتن در فصل سرما و حضور پرندگان مهاجر و همچنین مشاهده چندین کانون بیماری در استان کرمانشاه، انجام مراقبت های لازم جهت پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان ضرورت بیشتری یافته است.

 

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه افزود: در همین راستا یکی از فعالیت های مهم در امر پیشگیری، آموزش فعالان و بهره برداران صنعت طیور است که این کلاس آموزشی نیز با همین هدف برگزار شد.

 

به گفته دکتر غلامی، شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ضمن آشنایی کامل با بیماری آنفلوآنزای  فوق حاد پرندگان، راههای پیشگیری و ایمنی و نحوه مبارزه با این بیماری را بطور کامل فراگرفتند.

 

وی خاطرنشان کرد: مرغداران و سایر پرورش دهندگان طیور بومی هرگونه تلفات در طیور را هر چه سریعتر به نزدیک ترین شبکه دامپزشکی و یا از طریق شماره 1512 و یا سامانه پیامکی 100010001512 جهت بررسی گزارش کنند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار