http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
عکاس افتخاری ریوار باشید
قیمت روز سکه و طلا
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
8. اسفند 1396 - 14:47   |   کد مطلب: 21518
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور خبرداد:
ورود 1490 تن برنج به انبارهای استان کرمانشاه
ریوار: به منظور تنظیم بازار شب عید و جلوگیری از افزایش قیمت بیش از 1490 تن برنج وارد انبارهای شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه شد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار:مهندس رحیمی در خصوص ورود این مقدار برنج و نحوه توزیع آن در استان ، گفت : از آنجا که یکی از وظایف اصلی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور ، تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم از جمله برنج ، روغن ، شکر و .... می باشد ،  لذا به منظور تامین شبکه مصرف و تنظیم بازار کالاهای اساسی و با هدف ایجاد ثبات نسبی در قیمت کالاهای موصوف، توزیع سراسری اقلام برنج از طریق شبکه فروش فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی های مصرف سراسری و محلی آغاز گردیده که در این طرح 1490 تن برنج وارد انبارهای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 شده و تا کنون بیش از 376 تن از انواع برنج با هماهنگی کمسیون تنظیم بازار استان و همکاری سازمانهای جهاد کشاورزی و صنعت ، معدن و تجارت استان توزیع گردیده است.

 

 

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور اظهار داشت : از ابتدای سال تا کنون به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمتها ،  بیش از 2835 تن انواع برنج وارد استان شده است که از این میزان 1328 تن آن در طرحهای تنظیم بازار ماههای مبارک رمضان و ماه محرم از طریق فروشگاههای زنجیره ای بزرگ و تعاونی های مصرف توزیع گردیده و در طرح تنظیم بازار شب عید نیز تا کنون حدود 377 تن از انواع برنج با قیمتهای مصوب توزیع شده است . 

 

 

 

این مقام مسئول اظهار داشت :  قیمت مصرف کننده برای هر کیلو برنج هندی 1121 برابر است با 56000 ریال ، قیمت مصرف کننده برای هر کیلو  برنج هندی PR11 برابر است با 26000 ریال ، قیمت مصرف کننده برای هر کیلو برنج تایلندی هومالی برابر است با 39000 ریال اعلام شده و مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند در تماس با شماره تلفن 124 سازمان بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان موارد احتمالی را گزارش دهند . 

 

 

 

بر پایه این گزارش همچنین از ابتدای سال تا کنون به منظور تنظیم بازار شکر نیز 50 تن از این نوع کالای اساسی از ابتدای سال وارد استان و بین فروشگاههای بزرگ زنجیره ای و تعاونی مصرفهای سراسر استان توزیع شده است .

دیدگاه شما

آخرین اخبار