http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
18. اسفند 1396 - 16:45   |   کد مطلب: 21590
ریوار:امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: آزادی که در کشور ایران وجود دارد هیچ ملتی از آن برخوردار نیست و آزادی و امنیت حاکم بر ایران اسلامی در دنیا کم نظیر است و باید قدر آن را بدانیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛ به نقل از مرصاد، آیت الله محمد حجتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با اشاره به فرهنگ غنی ایران اظهار داشت: فرهنگ کشورمان با سابقه‌ای ۲۵۰۰ ساله در برابر فرهنگ های تهی و پوچ غربی حرف‌های زیادی دارد.

آیت الله حجتی با تأکید بر اینکه مردم نباید فریب فرهنگ بی ارزش غرب را بخورند، افزود: فرهنگ اسلام ناب محمدی عاری از خشونت و قتل و تجاوز است در حالیکه فرهنگ‌های نوظهور غربی پر از خشونت است.

امام جمعه موقت کرمانشاه با اشاره به اینکه دنباله روی از فرهنگ غربی سبب از دست دادن عزت و استقلال و امنیت می‌شود، گفت: فرهنگ اسلام عزیز مبتنی بر مهربانی و رحمت است. 

خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به رفتار غیر انسانی اعراب دوران جاهلیت با دختران گفت: پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم به زن عزت و آبرو بخشید.

آیت الله حجتی در ادامه رواج پدیده طلاق در جامعه را ناپسند دانست و گفت: خانواده‌ها نباید به خاطر مسائل پیش پا افتاده اجازه دهند بنیان خانواده از هم فروپاشد.

وی در ادامه بیان کرد: آزادی که در کشور ایران وجود دارد هیچ ملتی از آن برخوردار نیست و آزادی و امنیت حاکم بر ایران اسلامی در دنیا کم نظیر است و باید قدر آن را بدانیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار