http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. اسفند 1396 - 12:33   |   کد مطلب: 21597
فرمانده حوزه خواهران بخش ماهیدشت خبرداد:
برگزاری کارگاه آشنایی با مهارتهای زندگی در روستای چغانرگس
ریوار:کارگاه آشنایی با مهارت های زندگی با محوریت مبحث آسیب های اجتماعی در مسجد سیدالشهدای دهستان چغانرگس برگزار گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛کارگاه آشنایی با مهارت های زندگی با محوریت مبحث آسیب های اجتماعی  در مسجد سیدالشهدای دهستان چغانرگس برگزار گردید.

 

 رجبی کارشناس مسائل اجتماعی گفت:  با توجه به گستردگی فضای مجازی و رواج روزافزون آن در بین نسل جوان و مشکلاتی که در پی دارد خانواده ها باید توجه بیشتری به فرزندان خود وجودتان که با آنها رفتار وامدادهای دارند داشتهم باشند.

 

وی بیان کرد: متاسفانه امروزه شبکه های اجتماعی نقش مهمی در شکل گیری هویت جوانان ما داشته و اینترنت و سایت های اینترنتی، دسترسی آسان و بدون دردسر، سهولت ارتباط مرزهای ارتباطات و تعاملات را در هم شکسته و این امکان را به افراد داده که تا با ورود به دنیای مجازی، بدون هیچ محدودیتی با یکدیگر به ارتباط و تبادل اطلاعات بپردازند.

 

رجبی افزود خوشبختانه محیط جامعه ی روستایی و عفاف دختران روستایی تا کنون مانع بروز این گونه مشلات در این قشر بوده است اما باید این آسیب را جدی گرفت چرا که دشمن در صدد نابودی خانواده بوده و تمام امکانات خود را بکار گرفته است و با استفاده از ابزار گوناگون مانند موریانه روز به روز پایه و ستون های  جامعه را تخریب میکند.

 

وی با ذکر نمونه هایی از آسیب ها به بیان روشنگری در میان دختران جوان و نوجوان پرداخت.

دیدگاه شما

آخرین اخبار