خبرگزاری مهر
http://www.alexa.com/
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. اسفند 1396 - 12:39   |   کد مطلب: 21598
ریوار:به منظور پروژه کمک فنی اضطراری فائو به مناطق زلزله زده جلسه ای باحضور نماینده فائو و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، مسئولین ستادی و شهرستانی این سازمان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛در ابتدای جلسه دکتر شهبازی با تشکر از آقای مولت نماینده فائو برای حضور در استان و برنامه ریزی در خصوص پروژه کمک فنی اضطراری فائو به مناطق زلزله زده استان به تشریح خسارتهای وارده زلزله اخیر به بخش کشاورزی استان پرداخته و  اقدامات سازمان جهاد کشاورزی استان بعد از زلزله را بیان کردند.

 

 

دکتر شهبازی افزود: از همان ساعت های اولیه بعد از زلزله بلافاصله امداد برای نجات مردم و کمک دهی به آنان در دستور کار ما قرار گرفت و هم اکنون در مناطق زلزله زده باید با اقداماتی امید به زندگی در بین مردم زلزله زده را برگردانیم و این مهم جز با کمک و همدلی انجام نخواهد شد.

 

 

در ادامه نماینده فائو با بیان اینکه هدف ما از حضور در مناطق زلزله زده و برگزاری جلسات ارزیابی  نیازهای مردم هست، افزود:  به همین منظور پرسشنامه ای تهیه شده که اطلاعات آن برای اجرای پروژه کمک فنی اضطراری فائو نیاز است.

 

 

وی افزود: پرسشنامه ای که طراحی شده جامع و بررسی از شرایط فعلی در مناطق زلزله زده خواهد بود.

وی تصریح کرد: پرسشنامه باید با وقت کافی تکمیل شود تا  مهمترین نیاز آنها برآورد شود.

 

 

در ادامه این جلسه معاونین جهاد کشاورزی شهرستانهای زلزله زده پیشنهادات خود را در خصوص  کمک به جمع آوری پرسشنامه با نماینده فائو درمیان گذاشتند

دیدگاه شما

آخرین اخبار