http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
19. اسفند 1396 - 13:14   |   کد مطلب: 21600
مهندس بازوند در جمع بانوان شاغل در استانداری و فرمانداریها:
بانو فاطمه زهرا " س" از خانه ای محقر ؛ بزرگترین آدم ها را تربیت و بشریت را بیدار کرد
ریوار:استانده کرمانشاه درجمع خواهران شاغل در استانداری وفرمانده ریوار ها گفت: بانو فاطمه زهرا " س" از خانه ای محقر ؛ بزرگترین آدم ها را تربیت و بشریت را بیدار کرد.

بازوند استاندار کرمانشاه اظهارداشت: خواهران حاضر در این برنامه ، باید الگوی کاری و اجتماعی دیگر خواهران شاغل استان باشند.

 

 

وی افزود: در زلزله ی اخیر نمونه های بسیاری از فداکاری ، نجابت ، صبر و امید در بین زنان و مادران کرمانشاهی شاهد بودیم که نشان وجود فاطمی این بزرگواران بود..

 

 

 بازوند بیان کرد:در قیاس و مطالعه ی تاریخ زلزله به وضوح دریافته می شود که زلزله کرمانشاه با ثبت رکوردهای امیدوارکننده و جدید در بسیاری شاخصها از جمله امداد رسانی ، نجات جان مصدومان و اسکان اضطراری و موفت و ... همراه بود که باید به همه ی دست اتدرکاران خدا قوت گفت..

 

 

وی همچنین گفت: از آغاز کارم بعنوان خدمتگزار مردم ؛ باورم بهره گیری از توان مدیریتی خواهران محترم بوده و تمام تلاشم را در این خصوص خواهم کرد...

 

 

بازوند حل مسایل اقتصادی استان را اولویت کاری خود دانست گفت:در نهادینه کردن این موضوع و آمدن همگان پای اجرای این اولویت ، شما خواهران اثر شگرف و مستقیم دارید..

 

 

وی درپایان گفت: امید روح جامعه است و زنان بخوبی در تقویت روحیه ی امید موثرند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار