http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
20. اسفند 1396 - 9:31   |   کد مطلب: 21604
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور خبرداد:
کشیک 144 واحد خبازی در استان کرمانشاه در ایام نوروز
ریوار:در آستانه فرا رسیدن سال نو و ایام تعطیلات نوروزی ، مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور از آمادگی کامل این شرکت در تامین نان مورد نیاز مردم و کشیک 144 واحد خبازی سطح استان کرمانشاه در ایام نوروز خبر داد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛مهندس رحیمی امروز درجمع خبرنگاران ،اظهار داشت : امسال نیز همچون سنوات گذشته  تعدادی از واحدهی خبازی سطح استان کرمانشاه با دریافت سهمیه اضافه ، از ساعت 6 صبح لغایت  21 آماده خدمت رسانی به هم استانی های عزیز و نیز میهمانان گرانقدر نوروزی می باشند . 

 

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور  تعداد خبازیهای  کشیک در سطح استان را 144 واحد اعلام کرد و افزود : این تعداد واحد از طریق اتحادیه نانوایان و با  هماهنگی اعضا شورای پایش گندم ، آرد و نان استان تعیین و به منظور دسترسی مهمانان گرانقدر از طریق ستاد محترم تسهیلات سفرهای نوروزی استان اطلاع رسانی شده اند . 

 

 

وی همچنین در خصوص تامین آرد مورد نیاز تمامی واحدهای خبازی سطح استان ابراز داشت : با تدابیر اندیشیده شده و هماهنگی های به عمل آمده با انجمن صنفی کارخانه های آرد سازی استان ، هیچگونه مشکلی در تامین آرد مورد نیاز استان وجود ندارد و کارخانه های آرد سازی نیز آمادگی دارند تا از تاریخ 26/12/1396  نسبت به تحویل آرد دو دهه ابتدایی فرودین ماه سال 1397 اقدام نمایند . 

 

 

این مقام مسئول ابراز داشت : کلیه نانوایی های کشیک سطح استان موظف به نصب بنر اطلاع رسانی در معرض دید مردم  هستند و از شهروندان عزیز نیز می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی ، کم فروشی و یا عدم رعایت ساعات کاری ، با تلفن 124 بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت در هر ساعتی از شبانه روز تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار