نمایش 1 - 10 از 123
یادداشت ریوار/
ریوار:براي گرم نگه داشتن کانون خانواده، نشاط و آرامش را در منزل حفظ کنيد؛ با فرزندان و همسر خويش با تبسم و در عين حال با وقار برخورد کنيد و اضطراب خاطر و نگراني را از محيط خانه دور کنيد.
یادداشت ریوار/
ریوار:در خانواده ای امن، آرمش دهنده و اطمینان بخش، نوجوان می آموزد كه هر خطری را نباید در زندگی تجربه كرد و می پذیرد كه تحت هیچ شرایطی و حتی در اوج مشكلات، مواد مخدر را تجربه نكند؛ زیرا اعتیاد، همزاد تمام تباهی ها، ویرانگر همه زیبایی ها و مولد تمام آسیب ها و مشكلات جسمی و روانی است.
یادداشت ریوار/
ریوار:مي توان زندگي روزانه را شادتر كرد، اين موضوع به انتخاب ما بستگي دارد، اين طرز نگرش ما است كه موجب احساس شادي يا غم مي شود.
یادداشت ریوار/
ریوار:شاید تکان دهنده ترین کلمه ای که امروز ترس از ازدواج را در جامعه رواج داده است کلمه طلاق باشد، که خود دارای علل و عواملی است که تهدید کننده بنیان خانواده هستند.
یادداشت ریوار/
ریوار:تا دیروز هرگاه استعمارگران و دشمنان ایران اندیشه و نقشه شوم و شیطانی فروکاستن از اراده و اتحاد و انسجام و روحیه دشمن ستیزی مردم این دیار کهن و پایا و پویا را در سر می پروراندند، بی‌شک هیچ نقشه و طرح و راهبردی را سودمندتر و پر اثرتر از "ملکوک ساختن سیمای پرفروغ اقوام پر قدمت" این سرزمین دلیرپرور نمی یافتند.
یادداشت ریوار/
ریوار:اکثر ما به این خاطر احساس خوبی نسبت به زندگیمان نداریم که تکنیکی به نام "آماده سازی ذهنی مثبت" را انجام نمی دهیم.
یادداشت ریوار/
ریوار:كاش امسال ماه رمضان مردم كشورم به جاى مومن تر شدن "مهربان تر" شوند ، و بيشتر به نيازمندان کمک كنند
یادداشت ریوار/
ریوار:رعایت حجاب، امنیت زن را در دو سطح فردی و اجتماعی تأمین می کند اما بی حجابی و عدم توجه به رعایت حجاب، امنیت زنان را تحت الشعاع قرار داده و موجبات افول و زوال آن را فراهم می سازد.
یادداشت ریوار/
ریوار:معلم برای من کسی بود که به بچه ها خواندن و نوشتن یاد می دهد، امتحان می گیرد، کم و زیاد نمره می دهد و تمام.
یادداشت" ریوار"
ریوار: دکتر نجفی متخصص فیزیوتراپی گفت:تقريبأ هر کسی در طول عمرش دچار گرفتگی عضله میشود.

صفحه‌ها