http://www.alexa.com/
خبرگزاری مهر
 خرید شارز همراه اول
کانال تلگرامی ریوار
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
قیمت روز سکه و طلا
عکاس افتخاری ریوار باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
سازمان امور عشایر ایران
27. دى 1396 - 16:15   |   کد مطلب: 21245
در جلسه مدیر کل امورتعاونی های امور عشایر ایران به استان کرمانشاه مطرح شد:)
تشریح فعالیت های سازمان امور عشایردر بخش تعاونی های عشایر/ساخت ۳۰ عدد کانکس برای عشایرآسیب دیده در زلزله زده
ریوار: مدیر کل امورتعاونی های امور عشایر ایران ازساخت بیش از 30 کانکس برای عشایر آسیب دیده مناطق زلزله زده خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ریوار؛احمد رحیمی مدیر کل امورتعاونی های امور عشایر ایران در نشست با مدیران اتحادیه های عشایری و همکاران امور عشایر استان اظهار داشت: با تسلیت و ابراز همدردی با مردم شریف استان که در زلزله اخیر آسیب دیده اند از کمک این مدیریت در خصوص ساخت بیش از 30 کانکس برای عشایر آسیب دیده این مناطق خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تلاش مضاعف مجموعه سازمان و اداره کل امور عشایر استان مشکلات و آلام این عزیزان کاهش یابد .

 

 

وی در ادامه خدمات رسانی مطلوب و توزیع مایحتاج و خرید محصولات جامعه مولد عشایری را وظیفه اصلی اتحادیه های تعاونی عشایر و به طبع آن رسالت سازمان عشایری کشور دانسته و اهتمام تمامی همکاران را لازمه به ثمر نشستن این هدف برشمردند .

 

 

ایشان با برشمردن تکالیف شرکت های تعاونی عشایری در خصوص حفظ و ارتقاء میزان سرمایه ها و توزیع مناسب سود سالیانه و اطلاع رسانی مستند به عشایر بنگاه داری و ایجاد واحد های تولیدی را خارج از وظایف و سیاستهای این تشکل ها و سازمان عشایر ایران عنوان ، و مراقبت و حراست از سرمایه های عشایر را تکلیفی شرعی و اخلاقی دانستند .

 

 

 مدیرکل امور تعاونی‌های سازمان امور عشایر ایران ابراز کرد: تکمیل و کاربردی نمودن مباحث پیرامون زنجیره تولید گوشت قرمز را نسخه نجات بخش و راهکاری مناسب به منظور توانمند سازی مطمئن و با ثبات برای جامعه عشایری دانسته و لزوم تلاش و الگو برداری از استانهای موفق در این خصوص را یاد آور شدند . 

 

 

دکتررحیمی با بیان اینکه یکی از مهمترین ضعف‌های امور عشایر تفاوت سیستم مالی شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌های عشایری است بیان کرد: ایجاد یک سیستم یکسان برای تعاونی‌ها با هدف حسابرسی آسان و کنترل بهتر و همچنین نظام حقوق و دستمزد یکسان در دستور کار مجموعه سازمان امور عشایر است.

 

 

وی در بخش پایانی تلاش همکاران اداره کل استانها به منظور جذب دقیق و به موقع تسهیلات ارزان قیمت تخصیص استان یاد آور شدند و از خدمات مدیریت و همکاران استان کرمانشاه در خدمت رسانی به عشایر منطقه تقدیر و تشر به عمل آوردند .

دیدگاه شما

آخرین اخبار